Zonguldak özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Zonguldak Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Zonguldak
Zonguldak, Karadeniz'in siyah incisi, güzel bir şehirdir. Kömür madenleriyle anılan şehir, çok engebeli bir yapıya sahiptir. Yokuşu, merdiveni çoktur. Nüfusun büyük çoğunluğu maden ocaklarında çalışır. Mağaraları, masmavi denizi, yemyeşil doğasıyla görülmesi gereken bir yer olan Zonguldak'ın insanı sıcak ve samimidir. Her geçen gün modernleşerek gelişen Zonguldak, sosyal hayat açısından çok güzeldir. Gezilecek pek çok yeri vardır. 25 bine yakın öğrencinin eğitim gördüğü Bülent Ecevit Üniversitesi, ülkenin önde gelen üniversiteleri arasında yer almaktadır. Şehirde ki öğrenci yurtları kalitelidir. Her bütçeye uygun yurt vardır. Zonguldak'daki yurtlarla sitemiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz.
Üniyurt Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Üniyurt Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları olarak Zonguldak Kozlu ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp YouTube Sıralama Değeri400 İncele
Üniyurt Kız/Erkek Öğrenci Yurtları

Üniyurt Kız/Erkek Öğrenci Yurtları olarak Zonguldak Kozlu ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
WhatsApp YouTube Sıralama Değeri300 İncele
Say Apart

Say Apart olarak Zonguldak Merkez ilçesinde Erkek Apartı alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
İlkadım Kız Öğrenci Yurdu Zonguldak Kız Yurdu Ereğli Yurt Ereğli Kız Yurtları

İlkadım Kız Öğrenci Yurdu olarak Zonguldak Karadeniz Ereğli ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Kantin
WhatsApp Sıralama Değeri300 İncele
Öğretmen Erkek Öğrenci Evleri Zonguldak Alaplı Öğrenci Erkek Apart

Zonguldak Alaplı Zonguldak Alaplı Erkek Öğrenci Evi Zonguldak Alaplı Erkek Öğrenci Evleri Alaplı Erkek Öğrenci Evi Alaplı Erkek Öğrenci Evleri Zonguldak Alaplı Erkek Öğrenci Evi Zonguldak

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
WhatsApp Sıralama Değeri100 İncele
ZONGULDAK KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI

Zonguldak'taki özel öğrenci yurtlarının tercih edilmesindeki en büyük etken öğrencilerin fatura ödemek, yemek yapmak, bulaşık yıkamak gibi sorumluluklarının bulunmamasıdır. Yani öğrencilerin, öğrencilik dışında başka şeylerle ilgilenmek zorunda olmamasıdır. Sabah ve akşam yemeği, odalarda tv, lavabo ve buzdolabı, revir, çamaşırhane gibi hizmetler Zonguldak'ın kız öğrenci yurtlarında ve Zonguldak erkek öğrenci yurtlarında mevcut olan özelliklerdir.

Zonguldak özel öğrenci yurtları arasında seçim yaparken öğrencilerin konumu dikkate almaları yararlarına olacaktır. Ulaşımı en rahat ve kolay olan bölgelerdeki yurtlar öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Konumu yürüme mesafesinden fazla olan yurtlar içinse servis imkanları bulunabilmektedir. yurtarama.com'daki ilanlarda il ve ilçe bazında  fitre yapabilir, size en uygun yurdu bulabilirsiniz.

Yemek yapmakla uğraşmak istemeyenler için yurtlar çok iyi bir seçenek olacaktır. Yemek konusunda ayırt edici olanlar, her yemeği yiyemeyenler içinse bazı yurtlarda mutfak, kendi yemeğini yapmak isteyenlerin kullanıma açık olabilmektedir. Öğrenciler burada kendi yemeklerini yapabilir, yemek saatlerine bağlı kalmak zorunda olmaksızın mutfağı kullanabilir.

Yurtlar aynı zamanda öğrencilerin sosyal çevrelerini genişletmesi için de olanak sağlar. Oda arkadaşları ya da ortak alanda edinilen arkadaşlarla özellikle uyum sürecinde olan öğrenciler, bu evreyi kolaylıkla atlatabilir. Gerek çeşitli illerden gerekse yurt dışından gelen öğrencileri ile yurtlar, farklı insanlar tanıyıp farklı kültürleri öğrenmeye de olanak sağlar.

Zonguldak kız öğrenci yurtları ve erkek öğrenci yurtları olarak ayrı ayrı da arama yapılabilen yurtarama.com öğrencilere yurtlar hakkında doğru bilgi sağlıyor. Yurtlar ile öğrencilere aynı platformda buluşturan yurtarama.com öğrencilere yurt arayışına çıktıkları bu zaman da hizmet vermeye devam ediyor.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Zonguldak  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA

Zonguldak hakkında bilgi

Zonguldak Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye'nin en zengin taş kömürü madenlerini barındıran Zonguldak, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesinde bulunur. Limanı sayesinde Türkiye'nin Karadeniz ülkeleriyle arasındaki deniz ticaretinde önemli bir yere sahiptir. 7 tane ilçesi bulunmaktadır. Karadeniz ikliminin tipik göstergesi olarak genellikle yılın hemen hemen bütün aylarında yağışlıdır.

Zonguldak hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.