Yurtlar - YurtArama.com   ana sayfa
  Ana Sayfaİllere Göre YurtlarİzmirKız Öğrenci Yurtları
 ilk|önce
tümü
14/54
sonra|son 
Rüzgar Kız Öğrenci Yurdu İzmir Kız Öğrenci Yurtları Buca Ekonomik Kız Yurtları
Adres:
Erdem Cad. No:126 Heykel Meydanı Buca / İzmir
Cep Telefonu:
0 532 4200341
0 537 2500960
0 505 4732082
Web Sitesi:
www.ruzgarkizyurdu.com
Türü: Kız
Üyelik Büyüklüğü: 450
Tıklanma: 4734
  üst kategoriye çık
  şehir hakkında İzmir hakkında
  şehirle ilgili resimler
  Yurt Özellikleri
7/24 Güvenlik
Çamaşırhane
Etüt Odası
İnternet
Kantin
Odalarda Dolap
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Baza
Yangın Merdiveni
Dinlenme Salonu
TV Salonu
Firmaya Mesaj At
Firmayı Tavsiye Et
Hata Bildir
 
Kullanıcı Girişi
 
2 YENİ
MESAJINIZ VAR
   
 
Kullanıcı adınızı ve şifreniz
bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
   
^ Sayfa Başı | Geri Dön
 

Rüzgar Kız Öğrenci Yurdu

  Kız Öğrenci Yurdu
  Etiketler: Dokuz eylül üniversitesi tıp fakültesi kız yurduDokuz eylül üniversitesi tıp fakültesidokuz eylül üniversitesi güzel sanatlar kız yurduege üniversitesi yabancı diller yüksekokuluege üniversitesi hemşirelik yüksekokuluege üniversitesi emel akın meslek yüksekokuluege üniversitesi ege meslek yüksekokuluege üniversitesi devlet türk musikisi konservatuvarıege üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokuluege üniversitesi atatürk sağlık hizmetleri meslek yüksekokulu tümü ›
  Önceki Yurt Sonraki Yurt
Rüzgar Kız Öğrenci Yurdu İzmir Kız Öğrenci Yurtları İzmir Kız Yurdu İzmir Yurtlar Buca Kız Öğrenci 
Yurtları Buca Kız Yurdu Buca Yurtlar İzmir Buca Kız Öğrenci Yurtları İzmir Buca Yurtlar Buca Güvenli
Firmaya Mesaj At Önceki Yurt | Sonraki Yurt
     
Rüzgar Kız Öğrenci Yurdu
 
Binamız 1889 yılında kurulmuş, Buca-Heykel meydanına 150 m. uzaklıkta köklü geçmişe sahip tarihi bir Rum binasıdır. 1970 yılında restore edilerek Kurtuluş Kız Yurdu adıyla Buca’ da kurulan ilk öğrenci yurdu olma özelliğine sahiptir. 1990’ların sonuna kadar öğrencilerine hizmet vermiş kısa bir aradan sonra 2007 yılında M.E.B. Kıymet Kız Öğrenci yurdu adıyla tekrar hizmete girmiştir.

2014 yılında Buca doğumlu, Dokuz Eylül Üniversitesi mezunu, özel sektör muhasebe alanında 25 yıl hizmet vermiş, emekli olduktan sonra kendini bu işe adamış işletmecimiz Feryal RÜZGAR tarafından devralınmış, kadrosu yenilenmiş, ek binalarla desteklenmiş ve kaliteli hizmet politikasıyla adını sürdürmektedir.
 
Kapasitesini 40 kişi ile sınırlı tutarak daha iyi hizmet, aile sıcaklığı ve samimiyeti vermeyi amaç edinmiş yurdumuzda 1, 2, 4, ve 6 kişilik 11 oda, 2 etüt odası, 2 dinlenme odası, yemekhane, 5 banyo-tuvalet ve ön-yan-arka olmak üzere 3 bahçe mevcuttur. Odalarımız, binamızın tarihi yapısı sebebiyle 4 m. tavan yüksekliğine sahiptir ve yeterli aydınlatma, çalışma masası, dolap, kitaplık ile öğrencilerimiz için ferah bir yaşam ortamı sağlamaktadır. Hijyen eğitimi almış temizlik personelimiz banyo ve tuvaletleri günde 2 defa, odaları, ortak alanlar ve yemekhaneyi her gün düzenli olarak temizlemektedir. Yemeklerimiz yemek şirketi tarafından değil, sertifikalı aşçımız tarafından kendi mutfağımızda, yurdumuzun arka bahçesinde yetiştirdiğimiz organik ve sağlıklı sebzeler de kullanılarak öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda düzenlenip yapılmaktadır. Öğrencilerimizin kullanımına açık 3 bahçemiz oturma alanları ile güzelleştirilmiş, eğlenceli vakit geçirilecek ortamlar yaratılmıştır.
 
Ayrıca yurdumuz 7/24 kameralı güvenlik sistemi ile izlenmekte olup, güvenlik sertifikalı bayan personelimiz gece boyunca kızlarımızın güvenliğini sağlamaktadır.
 
Sayın Veli, Sevgili Öğrenci,
Yurdumuz “Kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz” misyonu ile ailelerin çocuklarını güvenle emanet edebilecekleri çağdaş disiplin ve düzen kurallarıyla yönetilen, öğrencilerimizin eğitim hayatının büyük bölümünü geçirecekleri üniversite döneminde sonsuz destek ve ilgi ile beklentilerini karşılayan bir işletmedir.
Siz değerli veli ve sevgili öğrencilerimizi kapısından girdiğinizde kendi ailenizden izler bulabileceğiniz yemyeşil ve samimi atmosferiyle sizleri karşılayan yuvamıza bizlerle tanışmanız için sabırsızlıkla bekliyoruz.
 
Hizmetlerimiz
 
» 1, 2, 4, ve 6 kişilik 11 oda bulunmakta olup, 40 kişilik yatak kapasitesine sahiptir, her odada dolap, kitaplık, çalışma masası mevcuttur.
 
» Kahvaltı saatlerimiz;
Hafta içi     ( 07.30-11.00)
Hafta sonu      (09.00-12.00)
» Yemek saatlerimiz;
H.içi-H.Sonu  (17.00-20:00)
 
» Bizi diğer yurtlardan ayıran özelliklerimizden biri Hafta Sonu da kahvaltı ve yemek servisimizin yapılıyor olmasıdır. Ayrıca her akşam yemeğinden sonra çay ikramımız bulunmaktadır.
 
» İkinci öğretim öğrencilerimiz için 22.30’a kadar yemek saatimiz uzatılmaktadır.
 
» Giriş-çıkış kontrolü ve güvenlik amacıyla yurdumuz 7 gün 24 saat profesyonel ekipmanlarla kontrol edilmekte olup, güvenlik sertifikalı gece personelimiz ile desteklenmiştir.
 
» Giriş-Çıkış Saatleri  H.İçi  (24.00)-H.Sonu Cuma-Cumartesi (01.00)
 
» Wireless hizmetimiz ile sınırsız internetten ücretsiz olarak yararlanılabilir.
 
» Tüm odalarda ve ortak kullanım alanlarında duman detektörleri ve alarm sistemi bulunmakta olup, yangına karşı önlem olarak periyodik olarak bakımı yapılan yangın tüpleri hazır bulundurulmaktadır. 5 tonluk su deposu ile herhangi bir çevresel kesinti durumunda öğrencilerimizin mağdur olmaması sağlanmaktadır. Arıtma su sistemi ile 7/24 öğrencilerimize ücretsiz içme suyu temin edilmektedir.
 
» Hijyen sertifikasına sahip temizlik personelimiz günde iki defa banyo ve tuvaletleri, her gün oda, yemekhane ve ortak alanları itina ile temizlemektedir.
 
» Çamaşırlarınız ücret karşılığında yıkanmaktadır. Ütü alanımızdan 7/24 ücretsiz olarak faydalanılmaktadır.
 
» Her öğrencimizin odasında bulunan çalışma masalarının yanında, 2 adet temiz, ferah ve yeterli kapasiteye sahip etüt odamız bulunmaktadır.
 
» Aktivitelerimiz planlı-programlı bir şekilde ders yılı boyunca yapılmaktadır.
 
» Geziler, moral geceleri, mezuniyet kınaları, mangal partileri, kahvaltı organizasyonları
 


Etiketler: Dokuz eylül üniversitesi tıp fakültesi kız yurduDokuz eylül üniversitesi tıp fakültesidokuz eylül üniversitesi güzel sanatlar kız yurduege üniversitesi yabancı diller yüksekokuluege üniversitesi hemşirelik yüksekokuluege üniversitesi emel akın meslek yüksekokuluege üniversitesi ege meslek yüksekokuluege üniversitesi devlet türk musikisi konservatuvarıege üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokuluege üniversitesi atatürk sağlık hizmetleri meslek yüksekokuluyükseköğrenim kız yurtlarıyükseköğrenim kız yurduyüksek öğrenim kız yurduyatılı kız yurtlarıulaşımı kolay kız yurtlarıulaşımı kolay kız yurduucuz kız yurtlarıtürkiyede yurt kız yurdutek kişi odalı kız yurtlarıservisli kız yurtları
  Kategorideki Özel Üyeler
Özel Lapiler Deniz Kız Öğrenci Yurdu
Ulusoy Kız Öğrenci Yurdu
Atahan Özel Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu
Şehzade Kız Yurdu
Özel Mutlusoy Kız Öğrenci Yurdu
Küçükpark Kız Yurdu
Özel Palmira Rezidans
Çağlı Kız Öğrenci Yurdu
Özel Karahan Grup Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu
Atatürkçü Düşünce Derneği Gazi Ayşe Altıntaş Kız Öğrenci Yurdu
Egeyurt
Özel Ege Kız Öğrenci Yurdu
Eylül Kız Öğrenci Yurdu
Rüzgar Kız Öğrenci Yurdu
Yaşar Üniversitesi Öğrenci Yurdu
Çağdaş Kız Öğrenci Yurdu
Mis İzmir Kız Öğrenci Yurdu
Ezgi Kız Öğrenci Yurdu
Papatya Kız Öğrenci Yurdu
Köşk Kız Öğrenci Yurdu
Özel Kılıçoğlu Yükseköğrenim Kız - Erkek Öğrenci Yurdu
Yelken Kız Öğrenci Yurdu
Narin Kız Öğrenci Yurdu
Uygun Kız Öğrenci Yurdu
Gelincik Kız Öğrenci Yurdu
Pelin Kız Öğrenci Yurdu
Yükseliş Kız Öğrenci Yurdu (Residence)
Mercan Kız Öğrenci Yurdu
Smyrna Kız Yurdu
Bir de Buraya Gözatın
» Kız Öğrenci Yurtları
+ Erkek Öğrenci Yurtları
+ Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
+ Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları

 
 
 
 
Ana SayfaKız Öğrenci YurtlarıErkek Öğrenci YurtlarıKız Öğrenci Evleri/PansiyonlarıErkek Öğrenci Evleri/PansiyonlarıİletişimŞehir RehberleriHaberlerGaleriMesaj PanosuMesaj Ekle
 
alt çizgi
 
Proje Yazılımı, Proje Tasarımı, Yönetim, İçerik Editörlüğü, Grafik
Pro WEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır | Kânuni Uyarı | Sakarya Kız Yurtları | Eskişehir apartlar | Muş yurtlar
 
DMCA.com Protection Status