Aydın ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Aydın Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Aydın Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Aydın Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Aydın, Ege'nin en güzel şehirlerinden biridir. Eşsiz kumsalları, doğal güzellikleri ve antik kentleriyle muhteşem bir şehir olan Aydın, yüz binlerce turist tarafından ziyaret edilen bir şehir. Didim ve Kuşadası Türkiye'nin iki önemli turizm merkezidir. İnsanı modern ve sıcaktır. Aydın'ın doğal güzellikleri kadar inciri de meşhurdur. Sosyal ve kültürel açıdan yaşanılacak bir şehir olan Aydın, 50 bine yakın üniversite öğrencisine ev sahipliği yapıyor. Aydın, öğrencilerin bir yandan kaliteli eğitim alırken diğer yandan denizin ve kumsalının tadını çıkarma fırsatı bulduğu bir şehirdir. Sosyal hayatın yazı, kış canlı olduğu Aydın, yurtlar açısından oldukça güzel bir kent. Her öğrencinin kendisine uygun yurt bulabilir. Fiyatları yerlerine ve verdikleri hizmetlere göre değişen Aydın'daki yurtlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Aydın özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Aydın özel üye yurtlar

Merkez / Aydın

Ertan Kız Öğrenci Yurdu

MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Ertan Kız Öğrenci Yurdu Aydın Kız Öğrenci Yurtları Aydın Yurtlar Aydın Merkez Kız Öğrenci Yurtları Aydın Merkez Kız Yurdu Aydın Ekonomik Kız Yurtları Aydın Merkez Uygun Kız Yurtları Aydın Merkez Ucuz

İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Revir
Güvenlik KamerasıGüvenlik Kamerası
Sıralama Değeri1250 Ertan Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Aydın

Anka Kız Öğrenci Yurdu

MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Anka Kız Öğrenci Yurdu Aydın Kız Öğrenci Yurtları Aydın Kız Yurtları Aydın Yurtlar Aydın Merkez Kız Öğrenci Yurtları Aydın Ekonomik Kız Yurtları

Açık Büfe Akşam YemeğiAçık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Sıralama Değeri1200 Anka Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Aydın

Atlantis Yükseköğrenim Kız Yurdu

MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Atlantis Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu ile Aydın'da evinizin sıcaklığını hissedeceksiniz.

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Sıralama Değeri1150 Atlantis Yükseköğrenim Kız Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Aydın

Özel Arya Kız Öğrenci Yurdu

Özel Arya Kız Öğrenci Yurdu Aydın Kız Öğrenci Yurtları Aydın Öğrenci Yurtları Aydın Kız Yurtları Aydın Kız Yurdu Aydın Öğrenci Yurdu Aydın Merkez Kız Öğrenci Yurtları Aydın Merkez Kız Yurtları Aydın

Açık Büfe Akşam YemeğiAçık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Sıralama Değeri1050 Özel Arya Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay

Merkez / Aydın

Elit Kız Öğrenci Yurdu

MEB Onaylı Yurt MEB Onaylı

Elit Kız Öğrenci Yurdu Aydın Kız Öğrenci Yurtları Aydın Kız Yurtları Aydın Yurtlar Aydın Öğrenci Yurdu Aydın Merkez Kız Öğrenci Yurtları Aydın Merkez Kız Öğrenci Yurdu Aydın Merkez Kız Yurtları Aydın

Açık Büfe KahvaltıAçık Büfe Kahvaltı
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda BuzdolabıOdalarda Buzdolabı
Sıralama Değeri900 Elit Kız Öğrenci Yurdu WhatsApp İletişimWhatsApp Detay
AYDIN KIZ VE ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI

Aydın'daki özel öğrenci yurtları, ögrencilere sağladığı güvenlik sebebiyle sıklıkla tercih edilmeye devam ediyor. Öğrenci evlerine nazaran daha güvenli olan yurt hayatında 7/24 güvenlik kamerası ve bazı yurtlarda bulunan gece bekçisi sayesinde ailelerinde içi rahat oluyor.

Yurtların evlere nazaran öğrenciye sağladığı pek çok avantajı mevcut. Bunlardan öğrenciye en fazla kolaylık sağlayanı şüphesiz yurtlarda yemek yapma sorumluluğunun olmaması. Sabah ve akşam olmak üzere iki öğünü bulunan yurtlarda bu öğünler için belirli saatler mevcut. Öğrenciler bu saat aralıklarında bu hizmetten faydalanabiliyor fakat bazı yurtlarda bu hizmet ödenen fiyata dahilken bazılarında ise ekstra ücret alınabiliyor. Bunun yanında bazı yurtlarda mutfaklar öğrencilerin kullanımına da açılabiliyor. Bu şekilde öğrenciler yemek saatlerine bağlı kalmaksızın kendi yemeklerini yapıp yiyebiliyorlar. Yine bazı yurtlarda odada buzdolabı seçeneği de olabiliyor.

Temizlikle vakit kaybetmek istemeyenler içinse haftalık belirli rutinlerle yurtlarda temizlik hizmeti verilebiliyor. Çamaşır odalarının da bulunduğu yurtların bazıları bu hizmetten ücretsiz yararlandırıyorken bazıları ise bunun için ek bir ücret talep edebiliyor.

Yurtlarda giriş-çıkış satleri ise genelde 23.00 ile 02.00 arasında değişebiliyor. Bazı yurtlar bu konuda daha hassasken bazıları daha esnek olabiliyor. Genelde bu konu öğrencinin sorumluluğunda olurken, bazı yurtlarda ise ailelere bilgi verilebiliyor.

Yurtlar öğrencilere yeni arkadaşlıklar da vaat ediyor. Yurtlarda oda arkadaşlıkları ya da ortak alanda edinilen arkadaşlıklarla öğrenci sosyal çevresini genişletebilir, pek çok farklı şehirden gelen öğrencileri ile yurtlar hem kültür alışverişine hem de bölüm arkadaşlıkları sayesinde not paylaşımına imkan sağlar.
Yurtları filtrele
Diğer özellikler

Aydın hakkında bilgi

Aydın Hakkında Genel Bilgiler

Türkiye'nin en kalabalık yirminci şehri olan Aydın, Ege Bölgesi'nde yer alır. Turizm ve tarım açısından en gelişmiş illerdendir. Tarımdan sonraki en önemli gelir kaynağı turizimdir. Türkiye'nin turizm açısından iki önemli merkezi Didim ve Kuşadası bu şehirdedir. Türkiye'de ilk demiryolu kurulan şehir olma özelliğini de taşır. Türkiye Otoyolları üzerindeki en uzun ikinci tüneli ve Türkiye'nin en uzun üçüncü tüneli Aydın'dadır. Adnan Menderes Üniversitesi de bu şehirdedir.

Aydın hakkında daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.