Özel kız - erkek öğrenci yurtları ve apartlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz üye yurtlarla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “Özel Üyelik” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ 
Hızlı Erişim - Yurt ARAMA Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Hemen Özel Üye Ol

Aşağıdaki formu kullanarak hızlı ve güvenli bir şekilde ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve özel üyelik talebinde bulunabilirsiniz. Ödeme işlemleri, proje sahibi PROWEB Mühendislik İnternet Teknolojileri Kariyer San. Tic. Ltd. Şti.'nin sayfasından kredi kartı ile güvenli bir şekilde gerçekletirilmektedir.

Sorularınız ve destek talepleriniz için Whatsapp hattımız: 0 555 5739945

NOT: Fiyatlara KDV dahil değildir. Seçtiğiniz üyelik büyüklüğü değerine %20 KDV uygulanır.

Özel Üyelik Nedir?

Özel Üyelik, yurtların ya da apartların resimli ve detaylı şekilde tanıtılmasıdır. Özel üyeler birçok ek avantaja sahiplerdir. Arama motorumuzda özel üyeler öncelikli olarak yer alırlar.

Neden Özel Üyelik?

Özel üyelik, normal üyelikten farklı olarak; bir reklam mantığındadır. Dikkat çekici niteliktedir. Detaylıdır. Arama motorlarına yönelik olarak yapılandırılır. Yirmi dört saat açık bir mağaza gibi çalışır. Yurdunuzun ya da apartınızın kapılarını dünyaya açar.

Normal Üyelik Nedir?

Normal Üyelik, yurtların ya da apartların resimsiz olarak, sadece kartvizit bilgileriyle yayınlanmasıdır. Ücretsiz eklemeyi sağlamamızdaki asıl amaç; herhangi bir şekilde ücret ödemek istemeyen veya ödeyemeyecek durumda olan fakat rehberimizde bilgilerinin yer almasını isteyen yurtları ya da apartları da rehberimize dahil etmektir.

Resim Nasıl Eklenir?

Üyelik çalışmanızda yer alacaka resimleri, özel üye olduktan sonra size vereceğimiz kullanıcı adı ve şifreler ile birlikte giriş yapacağınız kontrol panelinden kolayca yükleyebilirsiniz. Ayrıca aynı bölümden logonuzu, özel bilgi olarak adlandırdığımız tanıtım yazılarınızı, Google'da üst sıralarda yer almanızı sağlayacak kelimeleri, kurumunuzun diğer özelliklerini kolaylıkla güncelleyebilir ve tanıtımınızı yapabilirsiniz.

Fiyat Tarifelendirmesi Nasıldır?

Yıllık 300 TL'den başlayan fiyatlarla her türlü talebinize cevap verebilecek özel üyelik paketlerimiz vardır. Fiyatlara KDV dahil değildir. Sponsorluk mahiyetinde "sektör sponsorlukları", "ana sponsorluklar" gibi özel reklam seçenekleri de mevcuttur.