Elazığ ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Elazığ Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Elazığ Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Elazığ Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Bir kültür ve tarih şehri olan Elazığ, doğuyu batıya bağlayan yolların kavşak noktasındadır. Tarih boyunca önemli yerleşim alanlarından biri olan Elazığ, adet, gelenek ve görenekleri, türkü ve manileri, geleneksel el sanatları ve halk oyunları ve yöresel lezzetleriyle zengin kültüre sahip bir kenttir. Doğu’nun incisi adı verilen Elazığ'ın analıkızlı, sırın, boranı, kelecoş, patila, dolanger, peynirli ekmek, orcik ve çedene kahvesi meşhurdur. Oldukça modern ve gelişmiş bir şehir olan Elazığ'da Türkiye'nin en köklü üniversitelerinden Fırat Üniversitesi bulunuyor. Eğitim kalitesiyle her yıl yerli ve yabancı öğrencilerin tercih ettiği üniversite, şehre büyük zenginlik katıyor. Elazığ, sıcakkanlı insanıyla öğrenciler için güzel bir şehir. Şehirde yurt sayısı oldukça fazla. Fiyatları uygun. Elazığ'daki yurtlara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elazığ özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Elazığ özel üye yurtlar

Merkez / Elazığ

Tan Kız Apartı

Tan Kız Apartı olarak Elazığ Merkez ilçesinde Kız Apartları alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Televizyon
Sıralama Değeri300 Tan Kız Apartı WhatsApp İletişimWhatsApp Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler