Elazığ özel kız - erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

2024 Elazığ Öğrenci Yurtları

  1. Ana Sayfa
  2. Yurtlar
  3. Elazığ
Bir kültür ve tarih şehri olan Elazığ, doğuyu batıya bağlayan yolların kavşak noktasındadır. Tarih boyunca önemli yerleşim alanlarından biri olan Elazığ, adet, gelenek ve görenekleri, türkü ve manileri, geleneksel el sanatları ve halk oyunları ve yöresel lezzetleriyle zengin kültüre sahip bir kenttir. Doğu’nun incisi adı verilen Elazığ'ın analıkızlı, sırın, boranı, kelecoş, patila, dolanger, peynirli ekmek, orcik ve çedene kahvesi meşhurdur. Oldukça modern ve gelişmiş bir şehir olan Elazığ'da Türkiye'nin en köklü üniversitelerinden Fırat Üniversitesi bulunuyor. Eğitim kalitesiyle her yıl yerli ve yabancı öğrencilerin tercih ettiği üniversite, şehre büyük zenginlik katıyor. Elazığ, sıcakkanlı insanıyla öğrenciler için güzel bir şehir. Şehirde yurt sayısı oldukça fazla. Fiyatları uygun. Elazığ'daki yurtlara sitemizden ulaşabilirsiniz.
Tan Kız Apartı

Tan Kız Apartı olarak Elazığ Merkez ilçesinde Kız Apartları alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenlik
ÇamaşırhaneÇamaşırhane
Odalarda Televizyon
WhatsApp Sıralama Değeri500 İncele
Yurtları filtrele
Diğer özellikler
2024 Elazığ  Öğrenci Yurtları | Yurt ARAMA