Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.
      
     
      

Şu anda “Haber detay” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ 
Son Haberler
180 üniversite kampüsüne "posta kahvesi" açılıyor
Öğrenciler 400 kilo hamsiyi 2 saatte bitirdi
Üniversite öğrencileri Kapadokyada çevre temizliği yaptı
Üniversite öğrencisinden takdir edilecek davranış
Üniversite öğrencileri yaz aylarında para kazanabilecek
Trakya Üniversitesi Bulgaristan Şumen Üniversitesinde sergi açtı
Üniversite öğrencisi engellilere umut olacak
Üniversite öğrencilerinden insansız su altı aracı
Türkiye Sportif Yetenek Projesi’nde 424 bin öğrenci tarandı
ÇOMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi, yeni yetenekleriyle buluşuyor
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Bülent Uygun, Karasu'ya Geldi

03/11/2009
Bülent Uygun, Karasu'ya Geldi

Sivasspor'un eski teknik direktörü Bülent Uygun, Türkiye'nin başarılarının altında hep yerli hocaların imzasının bulunduğunu belirterek, "Milli takımda yerli hocanın dışında yabancı hoca lükstür." dedi.

Fatih Terim'in Belçika maçı sonrasında görevini bırakmasının ardından A Milli Takım'ın başına geçecek teknik direktörün yerli mi, yabancı mı olması konusunda tartışmalar sürerken Sivasspor'un eski teknik direktörü Bülent Uygun, 14 bin yerli hocanın bulunduğunu ve yabancı hocadan daha başarılı olacağına inanıyor.

Karasu ilçesi Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu'nu ziyaretinde konuşan Uygun, Milli Takım'ın başına yabancı hocanın getirileceğinin konuşulmasının Türk teknik direktörler tarafından üzüntüyle karşılandığını söyledi. Türk hocaların bilgi birikiminin yabancı teknik direktörlerden daha fazla olduğunu kaydeden Uygun, şöyle konuştu; "Milli Takıma 'yabancı bir hoca alacağız' denilmesi Türkiye'deki teknik direktörlerimizin üzüntüyle karşıladığı bir durumdur. Ancak 'Biz Milli Takımın başına duruşuyla, yaptıklarıyla ve bizim hayel ettiğimiz Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu'nu getirecek bir hoca getireceğiz' derseniz, ister yabancı, ister yerli getirirsiniz, buda herkesin saygıyla karşılıyacağı bir şeydir. Daha kafadan başlar başlamaz Türk antrönünün saymamak doğru bir şey değildir Türkiye'nin başarılarının altında hep yerli hocalarının imzaları vardır Türk hocalara inanmanız gerekiyor. Onların bilgisi ve bilgi birikimi hepsinden daha çok fazladır, o yüzden bir türk hocanın, Milli Takımı başarıya götüreceğine inanıyorum ve inancındayım.Dünya Şampiyonası'na gidemedik Avrupa Şampiyonası'na bir yabancıyla gidemezsek bunun vebali kim verecek, onu açıkcası merak ediyorum."

İnceleme : 1239