Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

      
     
      

Şu anda “Haber detay” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ 
Son Haberler
Türkiye Sportif Yetenek Projesi’nde 424 bin öğrenci tarandı
ÇOMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi, yeni yetenekleriyle buluşuyor
Doç.Dr Fahri Erenel "Eğitimi Yapılandırmalıyız"
Üniversite adaylarına ücretsiz rehberlik
YÖKDİL sınav başvurusu bugün başladı.
Üniversiteyle ‘bilgi transferi’ anlaşması
Üniversite öğrencilerine uluslararası kariyer yapma fırsatı
YÖKDİL ne zaman? Başvurular ne zaman yapılacak?
Sınavsız ikinci üniversite şansı
400 üniversiteliye burs
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın
Bülent Uygun, Karasu'ya Geldi
03/11/2009
Bülent Uygun, Karasu'ya Geldi

Sivasspor'un eski teknik direktörü Bülent Uygun, Türkiye'nin başarılarının altında hep yerli hocaların imzasının bulunduğunu belirterek, "Milli takımda yerli hocanın dışında yabancı hoca lükstür." dedi.

Fatih Terim'in Belçika maçı sonrasında görevini bırakmasının ardından A Milli Takım'ın başına geçecek teknik direktörün yerli mi, yabancı mı olması konusunda tartışmalar sürerken Sivasspor'un eski teknik direktörü Bülent Uygun, 14 bin yerli hocanın bulunduğunu ve yabancı hocadan daha başarılı olacağına inanıyor.

Karasu ilçesi Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu'nu ziyaretinde konuşan Uygun, Milli Takım'ın başına yabancı hocanın getirileceğinin konuşulmasının Türk teknik direktörler tarafından üzüntüyle karşılandığını söyledi. Türk hocaların bilgi birikiminin yabancı teknik direktörlerden daha fazla olduğunu kaydeden Uygun, şöyle konuştu; "Milli Takıma 'yabancı bir hoca alacağız' denilmesi Türkiye'deki teknik direktörlerimizin üzüntüyle karşıladığı bir durumdur. Ancak 'Biz Milli Takımın başına duruşuyla, yaptıklarıyla ve bizim hayel ettiğimiz Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu'nu getirecek bir hoca getireceğiz' derseniz, ister yabancı, ister yerli getirirsiniz, buda herkesin saygıyla karşılıyacağı bir şeydir. Daha kafadan başlar başlamaz Türk antrönünün saymamak doğru bir şey değildir Türkiye'nin başarılarının altında hep yerli hocalarının imzaları vardır Türk hocalara inanmanız gerekiyor. Onların bilgisi ve bilgi birikimi hepsinden daha çok fazladır, o yüzden bir türk hocanın, Milli Takımı başarıya götüreceğine inanıyorum ve inancındayım.Dünya Şampiyonası'na gidemedik Avrupa Şampiyonası'na bir yabancıyla gidemezsek bunun vebali kim verecek, onu açıkcası merak ediyorum."

İnceleme : 1178