Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

0 555 5739945
      
      

Şu anda “Haber detay” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ 
Son Haberler
Üniversite tercihleri ne zaman yapılacak?
YKS sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte ÖSYM tarafından...
Fedakar Anneye "Fahri Mezun Belgesi"
Akkuyu'da çalışacak 32 Türk öğrenci, uygulama çalışmasından...
Öğrenciler, memleketlerine gitmeyip otomobil yapıyor.
50’sinde hukuktan mezun oldu.
Yaz tatilini verimli geçirmek için 6 öneri..
İTÜ ekibi 'uçan at'la Cambridge'i geçti.
Üniversite öğrencileri görme engelliler için klavye tasarladı.
Gümüşhane’de gazetecilik bölümü ilk öğrencilerini alıyor.
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın
Saadet Partisi'nden Mescid-i Aksa Seferberliği
12/10/2009
Saadet Partisi'nden Mescid-i Aksa Seferberliği

Saadet Partisi, siyonistlerin Mescid-i Aksa’ya yönelik başlatmış oldukları hain saldırılar hakkında halkı bilgilendirmek amaçlı kahvehane gezileri düzenleyerek Mescid-i Aksanın önemini ve şuanda Mescidi Aksa’da neler olduğunu halka anlattı.  

Saadet Partisi Erenler İlçe Başkanlığı Yazılı Köyü'nde, halkla biraraya gelerek Mescidi Aksa’da olanları anlattı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Saadet Partisi Erenler İlçe Başkanı Cevdet Koç “Mescid-i Aksa çok büyük bir tehlike ile karşı karşıya iken ne yazık ki ülkemiz medyası hassaten kendini muhafazakar diye adlandıran medya konuyu görmezlikten gelmektedir. Bizler de kahve kahve dolaşarak, insanların ayaklarına giderek ulaşabildiğimiz son kişiye kadar Mescid-i Aksa’yı ve bugün orada yaşanan olayları anlatmaya karar verdik.” dedi.
 

İnceleme : 1495
Boykot Silahına Başvuralım

AGD Erenler İlçe Başkanı Faruk Akyol'unda katıldığı  açıklamada “İşgalci İsrail ordusu, Mescid-i Aksa’yı ablukaya almış ve kapılarını kilitlemiştir. 1 milyon aşırı Siyonist "Yom Kippur" bayramı dolayısıyla Aksa'ya baskın düzenlemeyi planlamaktadırlar. Siyonist ordusunun ve işgalci polis gücünün tüm engellemelerine rağmen canlarını ortaya koyarak direnen ve Mescid-i Aksa'da nöbete duran binlerce Kudüslü kardeşimiz, işgalcilerle çatışma içindedir. Rasulullah ‘Bir haksızlık gördüğünüzde ilk önce elinizle müdahale edin, buna gücünüz yetmiyorsa dilinizle müdahale edin, eğer buna da gücünüz yetmiyorsa kalbinizle buğz edin ama sonuncusu imanın en zayıf halidir’demiştir.  Filistin’de kardeşlerimize bir haksızlık yapılıyor iken lütfen susmayalım. Elimizle müdahalemiz olan boykot silahına başvuralım ve Müslümanların namusu olan Mescid-i Aksa’ya uzanan ellere müdahale edelim. Filistin’de tanklara karşı çıplak elleri ve göğüsleri ile çarpışan mücahidlere en büyük destek olan boykotla katkıda bulunalım. Ve ilk kıblemiz olan Mescid-i Aksa için dua edelim.” İfadeleri yer aldı.