Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

      
     
      

Şu anda “Haber detay” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ 
Son Haberler
Türkiye Sportif Yetenek Projesi’nde 424 bin öğrenci tarandı
ÇOMÜ Güzel Sanatlar Fakültesi, yeni yetenekleriyle buluşuyor
Doç.Dr Fahri Erenel "Eğitimi Yapılandırmalıyız"
Üniversite adaylarına ücretsiz rehberlik
YÖKDİL sınav başvurusu bugün başladı.
Üniversiteyle ‘bilgi transferi’ anlaşması
Üniversite öğrencilerine uluslararası kariyer yapma fırsatı
YÖKDİL ne zaman? Başvurular ne zaman yapılacak?
Sınavsız ikinci üniversite şansı
400 üniversiteliye burs
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın
"Sek Sek Balon" Dünya Üçüncüsü Oldu
02/11/2009

Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'nde çalışan fotoğrafçı İhsan Korkut, Orhan Holding tarafından renkli baskı dalında düzenlenen 5. Uluslararası Fotoğraf yarışmasında Dünya üçüncüsü oldu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü'nde çalışan fotoğrafçı İhsan Korkut,  Orhan Holding tarafından renkli baskı dalında Çocuk ve Oyun konulu 5'inci Uluslararası Fotoğraf yarışmasında  “ Sek sek Balon ” isimli fotoğrafı ile Dünya üçüncüsü oldu. İsrail, Çin, İspanya, Sırbistan ve Vietnam gibi ülkelerden 233 kişinin katıldığı, bin 223 fotoğrafın yarıştığı yarışmada, üçüncülük ödülü kazanarak bronz madalya kazanan İhsan Korkut, sonucun kendisini çok mutlu ettiğini söyledi. İhsan Korkut “ Uluslar arası bir yarışmada ülkemi temsil etmekten onur duydum. Türkiye'ye üçüncülük kazandırmakta beni ayrıca memnun etti.  Çok mutluyum. Farklı yarışmalarda ülkeme birincilik ödülü kazandırmayı hedefliyorum” dedi.

1965 doğumlu İhsan Korkut bu yıl İstanbul Mimarlar Odası tarafından düzenlenen “ Meydanlar” adlı fotoğraf yarışmasında “ Kent Meydanı ” fotoğrafıyla ve Zeytinyağ Derneği'nin düzenlediği “Uluslararası Zeytin Konulu “fotoğraf yarışmasında “ Barış ” konulu fotoğrafıyla sergileme ödülleri almıştı. İhsan Korkut aynı zamanda il dışında açtığı “ Sakarya”  konulu fotoğraf sergileriyle ilimizin tanıtımına katkı sağlayarak büyük taktir topluyor. Korkut ilk iki Sakarya sergisini Ankara AŞTİ ile İstanbul Beyoğlu Sanat Galerisinde açmıştı.

Fotoğraf alanındaki başarının yanında Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü grafikeri Nihat Akkurt da Mazlum Der tarafından düzenlenen Uluslararası ” İnsan Hakları Konulu ” ödüllü afiş yarışmasında Dünya üçüncüsü olmuştu.

İnceleme : 1468