Özel kız - erkek öğrenci yurtları ve apartlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz üye yurtlarla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “Hacettepe Meslek Yüksekokulu” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ 
Hızlı Erişim - Yurt ARAMA Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Hacettepe Meslek Yüksekokulu

Hacettepe Üniversitesi Hacettepe Meslek Yüksekokulu

Meslek Yüksekokulu Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile Yükseköğretim Kurulu (YÖK) arasında yapılan protokolle 4702 nolu kanun kapsamında mevcut Endüstri Meslek Liselerinin insan ve donanım kaynaklarından yararlanılarak ikinci öğretim uygulamasıyla ülkenin gereksinim duyduğu ara teknik eleman ihtiyacını karşılamak üzere Ağustos 2002'de Hacettepe Üniversitesi Meslek Yüksekokulu ismi ile kurulmuş ve kurucu müdür olarak sayın Prof. Dr. Yiğit Gündüç atanmış, Yıldırım Beyazıt Endüstri Meslek Lisesi, Keçiören Endüstri Meslek Lisesi ve Türk Telekom Anadolu Teknik Lisesi ile ilişkilendirilmiştir.

Türk Telekom Anadolu Teknik Lisesi bünyesinde Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama, Elektronik Haberleşme, Keçiören Endüstri Meslek Lisesi bünyesinde Elektronik Haberleşme, Endüstriyel Elektronik, Mobilya ve Dekorasyon, Makine, Elektrik, Yıldırım Beyazıt Endüstri Meslek Lisesi bünyesinde Endüstriyel Elektronik, Makine - Resim Konstrüksiyon, Makine ve Mobilya ve Dekorasyon olmak üzere 7 farklı program olarak açılmıştır.

Kaynak: www.humyo.hacettepe.edu.tr

İncelemek İstediğiniz İl