Kırşehir ilinde ki özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apartlar ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Kırşehir Kız ve Erkek Özel Öğrenci Yurtları

Şu anda “Kırşehir Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa - Yurt ARAMA Ana Sayfa →  İllere Göre Yurtlar

Kırşehir Özel Öğrenci Yurtları / Pansiyonları / Apartları

Binlerce yıldır çeşitli uygarlıklara ev sahipliği yapan Kırşehir, Ahilik felsefesinin doğup yayıldığı şehirdir. Tarihi eserleri, yeraltı şehirleri, termal kaynakları, kuş cenneti olan Seyfe Gölü ile eşsiz özelliklere sahip bir kent olan Kırşehir, göz kamaştırıcı bir kültür varlığına sahiptir. kent, orman bakımından fakirdir. Yaşanılacak bir kent olan Kırşehir'deki Ahi Evran Üniversitesi'nde 20 bin civarında öğrenci okuyor. Şehir dışından gelen öğrenciler için ideal bir kent olan Kırşehir'e dışarıdan gelen öğrenciler kısa sürede adapte olabiliyor. Kırşehir, yurtlar konusunda oldukça iyi durumda. Fiyatları sundukları hizmet kalitesine göre değişen yurtlarla sitemiz üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Kırşehir özel kız ve erkek öğrenci yurtları

Kırşehir özel üye yurtlar

Merkez / Kırşehir

Yusuf Yapıcı Erkek Öğrenci Yurdu

Yusuf Yapıcı Erkek Öğrenci Yurdu olarak Kırşehir Merkez ilçesinde Erkek Öğrenci Yurdu alanında hizmet veriyoruz. Fiyat ve diğer bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.

Sıralama Değeri650 Detay
Yurtları filtrele
Diğer özellikler