Özel kız - erkek öğrenci yurtları ve apartlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz üye yurtlarla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
Haber detay

Şu anda “Haber detay” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa Ana Sayfa \ 
Son Haberler Son Haberler
Yükseköğretim Öğrenci ve Öğretim Elemanlarına Yönelik En Yüksek...
YÖK'ten Pandemi Nedeniyle Alınan Karar
Tüm Yurt İşverenleri Sendikası’na üye 500’ü aşkın yurdun...
Öğrencilere bakandan unutulmayacak hediye. Tam 5000 öğrenciye.
KYK başvuru tarihleri açıklandı!
6 maddede KYK Kredisi geri ödemeleri
KYK Burs ve Kredi Başvuruları Ne Zaman
YÖK'ten üniversiteler için Covid-19 tedbir kılavuzu
Sanayi-Doktora Programı hakkında açıklama
Yıldız Teknik Üniversitesi Yaz Okulu Takvimi
Hızlı Erişim - Yurt ARAMA Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Üniversite Öğrencilerinden Mehmetçiğe Destek

Geri dön
06/03/2020
Üniversite Öğrencilerinden Mehmetçiğe Destek
Muş ilimizde bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Müştak Baba Öğrenci Yurdunda kalan üniversite öğrencileri, İdlib'de yürütülen Bahar Kalkanı Harekatında görevli Mehmetçiğe, Ay Yıldızlı dev bayrak açarak ve Yurt binasının aydınlatma ışıkları ile ’TC’ ve ’TSK’ yazarak destek verdiler.

Muş Alparslan Üniversitesinde farklı bölümlerde ve fakültelerde eğitim gören öğrenciler, İdlib'de devam eden Bahar Kalkanı Harekatı’na destek için etkinlik düzenledi. Bahar Kalkanı Harekatında görevli askerler için yurt binası önünde ay yıldızlı bayrak açan öğrenciler, Binanın pencere ışıklarıyla 'TC' ve 'TSK' yazarak koregrafi düzenlediler. Ayrıca Öğrenciler, binanın önünde led ışıklarla Mehmetçik yazılı olan alanda ’şehitler ölmez, vatan bölünmez’ ve ’vatan sana canım feda’ sloganlarıyla Mehmetçiğe destek verdi.

Etkinlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler konuşma yaptı. Güler:"Öğrencilerimizle destek amaçlı ışıklı koreografiler yaptık. İstiklal Marşını, komando andını okuduk. Burada öğrencilerimiz kahraman Mehmetçiğimiz ile birlikte bütün olarak, bir olarak çok güzel bir programa imza attılar. Suriyede insanlığın barışı için herkesin huzuru ve güvenliği için ve vatanımızın selameti, birliği için burada güçlü mesajlar verildi. Allah şu an cephede olan, bütün teröristlerle, şer güçlerle mücadele eden, savaşan bütün kahraman ordumuzun yardımcısı olsun" dedi.
İnceleme : 536