Özel kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, apart ve pansiyonlara kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim YurtArama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “Haber detay” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa \ 
Son Haberler
KYK Ücretleri Ne Olacak? KYK Bursları Yatacak mı?
Öğrencileri Sevindiren Haber
Umreden Dönenler KYK Yurtlarında Karantina'ya Alındı
Masa Tenisi Bölge Şampiyonası
Üniversite Öğrencilerinden Mehmetçiğe Destek
Öğrenciler ve Mezunlar "Kariyer Fuarında" Buluştu
Üniversite Öğrencilerine Girişimcilik Desteği
KYK yurtlarında kalan öğrencilerden yurt ücreti alınmayacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan KYK borçlarına müjde geldi
KYK Borçlarında Son Durum
Hızlı Erişim - Yurt ARAMA Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Üniversite Öğrencilerinden Mehmetçiğe Destek

06/03/2020
Üniversite Öğrencilerinden Mehmetçiğe Destek
Muş ilimizde bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Müştak Baba Öğrenci Yurdunda kalan üniversite öğrencileri, İdlib'de yürütülen Bahar Kalkanı Harekatında görevli Mehmetçiğe, Ay Yıldızlı dev bayrak açarak ve Yurt binasının aydınlatma ışıkları ile ’TC’ ve ’TSK’ yazarak destek verdiler.

Muş Alparslan Üniversitesinde farklı bölümlerde ve fakültelerde eğitim gören öğrenciler, İdlib'de devam eden Bahar Kalkanı Harekatı’na destek için etkinlik düzenledi. Bahar Kalkanı Harekatında görevli askerler için yurt binası önünde ay yıldızlı bayrak açan öğrenciler, Binanın pencere ışıklarıyla 'TC' ve 'TSK' yazarak koregrafi düzenlediler. Ayrıca Öğrenciler, binanın önünde led ışıklarla Mehmetçik yazılı olan alanda ’şehitler ölmez, vatan bölünmez’ ve ’vatan sana canım feda’ sloganlarıyla Mehmetçiğe destek verdi.

Etkinlikte Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrullah Güler konuşma yaptı. Güler:"Öğrencilerimizle destek amaçlı ışıklı koreografiler yaptık. İstiklal Marşını, komando andını okuduk. Burada öğrencilerimiz kahraman Mehmetçiğimiz ile birlikte bütün olarak, bir olarak çok güzel bir programa imza attılar. Suriyede insanlığın barışı için herkesin huzuru ve güvenliği için ve vatanımızın selameti, birliği için burada güçlü mesajlar verildi. Allah şu an cephede olan, bütün teröristlerle, şer güçlerle mücadele eden, savaşan bütün kahraman ordumuzun yardımcısı olsun" dedi.
İnceleme : 56