Ankara Çankaya Kız Öğrenci Yurtları ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim Yurtarama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa → İllere Göre Yurtlar → Ankara  → Kız Öğrenci Yurtları
Adres:
İdeal 13:
Sabit telefon:
 İdeal 13: 0 312 2152222 (pbx)
Cep telefonu:
İdeal 13:
0 507 7808213
Web sitesi:
www.idealyurtlari.com
Türü: Kız
Üyelik değeri: 
1400
Tıklanma: 
28792
Kullanıcı girişi

31 YENİ MESAJINIZ VAR
Kullanıcı adınızı ve şifreniz bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir
Yurt özellikleri
7/24 Güvenlik
Çamaşırhane
Etüt Odası
İnternet
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Dolap
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Baza
Gaz Alarmı
Gündüz Bekçisi
Güvenlik Kamerası
Yangın Alarmı
Bahçe
Dinlenme Salonu
TV Salonu
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

İdeal Öğrenci Yurtları

Kız Öğrenci Yurtları

İdeal Öğrenci Yurtları

ABK Şirketler kuruluşu olarak; Başarılarla dolu 22. hizmet yılını geride bırakıp 12 kız, 11 erkek yükseköğrenim öğrenci yurdu olmak üzere toplam; 23 şubesiyle hizmet vermektedir.

Hizmet yolculuğuna 120 yatak kapasitesiyle 1994 yılında başlayan İdeal Öğrenci Yurtları; 1995 yılında  2. ve 3. şubelerini, 1996 yılında 4. 5. 6. ve 7. şubelerini, 2000 yılında 8. ve 9. şubelerini, 2002 yılında 10. şubesini, 2003 yılında 12. şubesini, 2007 yılında 14. şubesini, 2008 yılında da 16. şubesini, 2013 yılında 18. şubesini, 2014 yılında 20 ve 21.şubelerini, 2015 yılında 19. 22. ve 23. şubelerini Selçuk Üniversitesi, Konya Necmettin Erbakan Üniversitesi, Karatay Üniversitesi ve Mevlana Üniversitelerine ulaşımı en kolay ve Konya’nın merkezi yerlerinde faaliyete geçirmiştir.

Verdiği yurt hizmetlerine öğrencilerimizin ve velilerimizin gösterdiği yoğun talebi karşılayabilmek ve öğrenci yurdu işletmeciliğinde edindiği deneyimleri Türkiye geneline yaygınlaştırabilmek amacıyla diğer illerde de şubelerini hizmete sunmaya başlamıştır.

2004 yılında Başkent Ankara’da AŞTİ karşısında 13. şubesini, 2006 yılında Ankara Kızılay’da 15. şubesini, 2010 yılında Ankara Emekte 11. şubesini, 2011 yılında da Ankara Gölbaşı ilçesinde 6. şubesini hizmete sunmuştur.

2011 yılında Aksaray ilinde kız ve erkek şubelerini hizmete sunarak hizmetlerini Türkiye geneline yaygınlaştırma yönünde kararlığını, bir kere daha göstermiştir.

Bugün itibariyle toplam 23 ayrı şubede kız ve erkek yüksek öğrenim öğrenci yurdu ile yaklaşık 5.000 yatak kapasitesine ulaşan İDEAL YÜKSEKÖĞRENİM ÖĞRENCİ YURTLARI alanında  öncü ve lider duruma gelmiştir.

Tüm şubelerinde çalışan profesyonel yönetici kadrosunun Pedagojik Formasyona sahip olması, bunca yılın deneyimiyle yetinmeyip çalışanlarını, toplam kalite yönetimi gereksinimleri doğrultusunda, hizmet içi eğitim, seminer ve konferanslarla destekleyerek, kendilerini yetiştirip yenilemelerinde süreklilik sağlaması, tüm çalışanlarının hizmet paydaşları olan öğrencilere ve öğrenci velilerine yardımcı olma, sorunlarını çözme ve güler yüzlü hizmet verme, ilkelerini özümsemiş olması, hizmet etme heyecanımız ile birleşince İdeal hizmet kalitesini ortaya çıkarmıştır.

Bu başarı hikayesinin adı “İDEAL HİZMET KALİTESİDİR”

İdeal hizmet anlayışının sürekliliği de “İDEAL MARKASINI” oluşturmuştur.

Hep iyiye, güzele ve doğruya olan yürüyüşümüzü birlikte sürdürmeye devam edeceğiz…

Hitap Edilen Üniversiteler;

  • Ankara Üniversitesi,
  • Çankaya Üniversitesi
  • Gazi Üniversitesi

Oda Kapasitesi;

  • 1 kişilik
  • 2 kişilik
  • 3 kişilik
  • 4 kişilik
  • 5 kişilik
  • 6 kişilik
  • 8 kişilik

İmkanlar;
Açık Büfe Kahvaltı

Her sabah isteğiniz doğrultusunda ücretsiz kahvaltı yapabilirsiniz.

Wireless İnternet

Yurttaki öğrencilerimizin ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte olan ücretsiz internet hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Hijyenik oda ve Temizlik

Odalarınızın temizliği yurttaki görevliler tarafından günün belirli saatlerinde, düzenli ve titiz bir şekilde yapıldığı için temiz ortamlarda yaşarsınız.

Çamaşır Makinesi ve Ütü

Yurtlarımızda bulunan çamaşır makineleri ve ütülerden günün herhangi bir saatinde ücretsiz olarak yararlanıp, öğrenciler için büyük bir sorun olan çamaşır problemlerinizi de ortadan kaldırırsınız.

TV Yayınları

Yerli ve yabancı çok sayıda dijital ve analog yayın yapan televizyon ve radyo kanallarını, yurtlarımızda bulunan çok kanallı TV sisteminden seyredebilirsiniz.

Master Kilit

İdeal Öğrenci Yurtları’nın odalara koyduğu master kilit sistemiyle, rahatlığınızın yanında güvenli bir odaya da sahip olursunuz.

Spor Salonları

Yurtlarımızda bulunan spor aletlerinden, masa tenisi vs. dilediğiniz taktirde ücretsiz olarak faydalanıp formunuzu koruyabilirsiniz.

Güvenlik Sistemi

İdeal Öğrenci Yurtlarında, giriş-çıkış ve çevre güvenliği için kameralı güvenlik sistemi bulunur. Ayrıca özel bir güvenlik şirketi ile anlaşmalı olan yurtlarımızda gece ve gündüz huzurlu bir şekilde yaşarsınız.

Sinema Günleri

Bir çok sosyal faaliyetin gerçekleştiği yurtlarımızda, filmleri sinema havasında izleyebilirsiniz.

Sağlık Hizmetleri

Özel bir sağlık kuruluşu ile anlaşmalı olan kurumumuzda, periyodik olarak sağlık kontrolleri yaptırabilirsiniz.

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Yurt personelimiz “Yetişkin Psikolojisi Eğitimi” almışlardır.

Spor Turnuvaları

Yurtlar arası basketbol, voleybol ve futbol turnuvalarına katılarak turnuva ve kupa heyecanı yaşayabilirsiniz.

Öğrenci Kulüpleri

Yurtlarımızda bulunan, kültür, sanat ve spor kulüplerine üye olabilir, aktiviteler organize edebilir, aynı zamanda diğer kulüplerin faaliyetlerine de katılabilirsiniz.

Çalışma Salonları

Ferah ortamlarda daha verimli ve daha rahat ders çalışabilirsiniz.

Kafeterya

Çağdaş tasarımlı rahat ve ferah mekanlarda günün her saatinde yiyecek, içecek vb. ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, stresinizi atabilirsiniz.

Günlük Gazete

Tüm odalarda telefon

LCD televizyonlu salonlar

Avantajlar

Yurtlarımız Selçuk Üniversitesi Kampüsüne ve Meram Eğitim Fakültesine yakın ve tek vasıta ulaşımı sağlayabileceğiniz noktalardadır.

Öğrencilerimizin Doğum Günleri hediye edilen kitaplar, cep telefonlarına gönderilen SMS'ler, İdeal Bir Gün Bülten ve İdeal Radyosunda özel bir mesajla kutlanır.

Öğrencimize şube, fakülte ve bölüm bilgileri içeren kişiye özel kartvizitleri hediye edilmektedir.

Etkinlikler

Özel İdeal Öğrenci Yurtları tarafından oluşturulan öğrenci kulübü dönem içerisinde düzenlediği turnuva, eğlenceler, gezilerin yanı sıra yine ideal öğrencilerin kurmuş olduğu tiyatro ve müzik gruplarına katılabilir, gösterilerde bulunabilirsiniz.

Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir