Çanakkale Merkez Erkek Öğrenci Yurtları ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
YurtArama.com Yurt Hakkında Bilgi

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

YurtArama.com Ana SayfaAna Sayfa Ana Sayfa → Yurtlar → Çanakkale  → Erkek Öğrenci Yurtları
Telefon : 0 286 2200050
Tür : Erkek
Üyelik d. : 1000
Tıklanma : 22338
Facebook'ta paylaş
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Facebook'ta paylaş
WhatsApp'ta paylaş
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu WhatsApp'ta paylaş
Sanal tur
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu sanal tur
Şehir hakkında
Çanakkale hakkında bilgi
Şehirle ilgili resimler
Çanakkale ile ilgili resimler
Sayfayı tavsiye et
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu sayfasını tavsiyye et
Hata bildir
Hata bildir
1/16

Ardes Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurdu

Merkez / Çanakkale

Ardes Kız-Erkek Öğrenci Yurdu

Kampüs İçinde Tek Özel Yurt

Milli Eğitim Bakanlığı Denetiminde;
» 24 saat Güvenlik
» 24 Saat Kesintisiz Sıcak Su
» Merkezi Isıtma Sistemi
» Odalarda WC-Duş
» Turnike Geçiş Kontrol Sistemi
» Çamaşırhane ve Ütü Odaları
» Ücretsiz İnternet (WI-FI)
» Her Katta Dinlenme ve TV Salonu
» Etüt ve Çalışma Salonları
» Bilgisayar Salonu
» Açık Büfe Yemek
» Fast-Food
» Market
» Cafeterya
» Dinlenme Alanları
» Basketbol ve Voleybol Sahaları
» Oyun ve Eğlence Merkezi

» Fitness Center
» Bayan Kuaförü
» Erkek Kuaförü
» Butik

Hakkımızda
Kurumumuz Üniversitede eğitim gören, çağdaş, düşünen, çözüm üretebilen, genç ve dinamik, genç arkadaşlarımızın barınma sorununu gidermek, eğitime katkıda bulunmak, kampüs içerisinde huzurlu, sağlıklı, rahat ve temiz ortamlarda bireylerin başarısını arttırmak ve bu yolla ülkemizin kalkınmasına yardımcı olmak amacıyla 2008 yılında eğitimle ilgili yatırımlarına başlamıştır.

Ulaşım
Yurt binamız Terzioğlu kampüs yerleşkesinde olduğundan Üniversite eğitim birimlerine yürüme mesafesindedir. (Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi'ne 150 metre) Üniversitemizin sağlamış olduğu ve 15 dk'da bir yurdumuza yakın konumdaki mühendislik fakültesinin önünden geçen ring servisi hizmetiyle öğrencilerimiz dersliklere ücretsiz ulaşım sağlamaktadır. Şehir merkezine gitmek isteyen, yada eğitim fakültesinde okuyan öğrencilerimiz Yurt önünden hareket eden belediye otobüsleriyle ulaşım sağlayabilirler.

Akıllı Yurt Uygulaması

Akıllı yurt uygulaması ile öğrencilerimiz;
Açılış saatinden kapanış saatine kadar çeşitli yemek alanlarından ve çanakkale'nin en büyük açık büfesinden istedikleri zaman faydalanabilecekler,
• Ekonomik fiyatlar ve yemek çeşitliliği sayesinde diledikleri yemeği seçebilecekler,
• Çeşitli yemek alanları, kafeterya, kuaför, çamaşırhane, eğlence alanları ve marketten yapacakları alışverişleri parmak izi uygulaması ile üzerinde nakit para taşımadan gerçekleştirebilecekler.
Bu sayede gereksiz harcamaların da olmayacağını ve aile bütçenize destek olacağımızı düşünüyoruz.
AKILLI YURT SİSTEMİ ile birlikte dilerseniz web sitemizde size tanımlanacak üyelik ile öğrencilerimizin bakiye güncelleme işlemlerini de web sitemizdeki hesabınıza giriş yaparak kredi kartı ödemesi ile gerçekleştirebileceksiniz.

İmkânlarımız


» Dinlenme ve TV Seyretme
Yurt binamızın her katında olmak üzere toplam 10 adet kat mutfağı ve TV-dinlenme odası bulunmaktadır. Öğrencilerimize bu odalarda seçilmiş TV kanallarını kaliteli izleme imkanı sağlarken, Dinlenme odalarımızın içerisinde öğrencilerimizin Çay, kahve yapabilecekleri mutfak tezgahı, meyve, çay-kahve makinası ve her oda için ayrılmış kilitli mutfak dolabı dizayn edilmiştir. Böylece öğrencilerimiz günün her saatinde sıcak içeceklerini hazırlama olanağına sahiptir.

Ayrıca 3500 m² kapalı alana sahip sosyal tesislerimizde kahvaltı ve yemek salonları, cafeterya, fast-food, market, oyun ve eğlence alanları bulunmaktadır.

» Etkinlikler
Yurt Müdürlüğü denetiminde öğrencilerimiz spor, müzik, dans, kültür ve sanat faaliyetlerini sürdürebilecektir. Yıl içerisinde akademik takvime uygun şekilde planlanan etkinliklerimizle öğrencilerimiz Çanakkale çevresinde bulunan turistik bölgeleri geziyor, çeşitli eğlence programları, ödüllü turnuvalar ve yarışmalarla sosyal gelişimlerini sağlayabileceklerdir.

» Misafirler
Yurtlarımızda kalmakta olan öğrencilerimiz birinci derece akrabalarını, yer durumuzun müsait olması durumunda ücreti mukabilinde sosyal tesis binamızda bulunan misafirhanelerimizde ağırlayabilirler. (Çok özel durumlar haricinde 3 günü aşmamak kaydı ile)

» Market
Sosyal tesisimizde haftanın 7 günü sabah 08:00 ile akşam 23:30 saatleri arasında hizmet veren ve öğrencilerimizin uygun fiyatlarla ihtiyaçlarını karşılayabileceği marketimiz mevcuttur.

» Oda Mefruşatı
Yurtlarımızda konaklayan her öğrencimize standart olarak birer yatak, çarşaf, nevresim, yastık, yastık kılıfı, pike, battaniye gibi temel malzeme verilmekte olup, bu malzemenin temizlikleri düzenli olarak tarafımızca yapılmaktadır.

» 24 Saat Güvenlik
Dış güvenliğimiz üniversite personeli tarafından sağlanırken, iç güvenliğimiz, bina giriş ve çıkışlarında 24 saat görev yapan güvenlik ve danışma personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Parmak izi ve kart okuyuculu turnike sistemi sayesinde öğrencinin gün içerisinde hangi saatlerde giriş çıkış yaptığı kolayca takip edilerek, yabancı kişilerin yurt binasına izinsiz girmesi de engellenmiştir. Binanın tüm hassas noktalarında güvenlik kamerası tesis edilmiştir. Yurt binamızda 36, açık alanlarda 12 ve sosyal tesislerimizde 16 adet olmak üzere toplam 64 adet kamera mevcuttur.

» Etüt Salonları
Yurt binamızda iki adet 50 ‘şer kişi kapasiteli etüt salonu bulunmaktadır.Etüt salonları akademik amaçlı olup, 24 saat öğrencilerimizin hizmetine açıktır.Ek olarak kampüs içerisinde bulunan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi kütüphanesi de 24 saat hizmet vermekte olup dileyen öğrencilerimiz çalışmalarını kütüphanede de devam ettirebilir.

» Telefon
Tüm odalarımızda dahili telefon bulunmaktadır. Odalardaki telefonlarımız aracılığı ile öğrencilerimize direkt olarak ulaşılabilmekte ve öğrenci acil durumlarda odasından danışmaya ulaşabilmektedir.

» Turnike Geçiş Kontrol Sistemi
Öğrencilerimiz yurt giriş çıkışlarını parmak izi kontrol sistemi ile turnikelerden geçiş yaparak sağlamaktadır. Bu sayede yurdumuzun öğrencisi olmayanların yurda girişi engellenmekle beraber öğrenci takibi de kolaylaştırılmıştır. Aynı zaman da kız öğrencilerin erkek bloğuna, erkek öğrencilerin ise kız bloğuna girişi turnike sistemimizde engellenecek şekilde ayarlanmıştır.

» Kuaför

Sosyal tesisimizde haftanın 6 günü sabah 09:00 ile akşam 19:00 saatleri arasında hizmet veren, kız ve erkek öğrencilerimizin uygun fiyatlarla kullanabileceği kuaför salonumuz mevcuttur.

» İnternet
Yurt binamızın tüm alanlarında güvenli ve hızlı kablosuz internete erişim sağlanmıştır. Öğrencilerimiz Akademik amaçla internet olanaklarından ücretsiz yararlanabilmektedirler.

» Spor Aktiviteleri
Kampüs spor olanaklarından faydalanabilen öğrencilerimiz aynı zamanda, yurt arazimizde bulunan basketbol ve voleybol sahalarında turnuvalar düzenleyip, yurtta yaşamı heyecanlı hale getirebilirler. Yurt binamızın çevresi çam ormanlarıyla kaplı olması Bisiklete binmeyi, koşu ve yürüyüş yapmayı seven öğrencilerimiz için kaçırılmaz fırsat.
Ayrıca dileyen öğrencilerimiz fitness center'da formlarını koruyabilirler.

» Sağlık Hizmetleri
Kampüs yerleşkesinde bulunan sağlık merkezi 08:00-20:30 arası hizmet vermektedir.

» Valiz ve Emanet Odaları
Öğrencilerimizin beraberlerinde getirecekleri fazla eşyalarını muhafaza edebilecekleri, Güvenli Valiz Emanet Odaları binamızın her katında bulunmaktadır.

» Isınma ve Sıcak Su
Asıl ve yedek olmak üzere binamızda 2 adet ısıtma kazanı bulunmaktadır. Merkezi kalorifer sistemi ile ısıtılmakta ve 24 saat kesintisiz sıcak su hizmeti verilmektedir. Kazan dairemiz dışında binamızın katlarında gaz tesisatı bulunmamaktadır.

» Yangından Korunma
Yangın tehlikesine karşı elektronik Algılama ve Alarm Sistemleri ile donatılmış olan yurtlarımızın tüm ortak alanlarında ve odalarında ısı ve duman detektörleri bulunmaktadır. Ayrıca binalarımızda Yangın Söndürücüler ve Yangın Dolapları ile birlikte elektrik kesintilerinde 4 saat devrede kalabilen Acil aydınlatma ve kaçış yönlendirme armatürleriyle donatılmıştır. Yurt binasında 4 adet yangın kaçış merdiveni mevcuttur. Her eğitim dönemi başında yangından korunma ve önlemleri hakkında bilgilendirme çalışmaları yapılmaktadır.

» Bilgisayar Salonları
Öğrencilerimizin akademik araştırmalarını kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmış erkek ve kız bloklarında bilgisayar odaları mevcuttur.

Akıllı Yurt Sistemi ;

• Öğrenci İzin işlemleri
• Ben Geldim
• Arıza Bildirim Formu
• Görüş Ve Öneriler
• Ödeme İşlemler
• Online İşlemler (http://www.ardesogrenciyurdu.com/online-islemler.html)

Öğrencilerimiz yönetim memurlarımız ile irtibata geçmeden kiosk cihazlarından yukarıdaki işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir.

Aynı zaman yurt yönetim sistemimizde bulunan öğrenci kargo çağırı işlemi ile, öğrencimiz adına yurdumuz gelen kargoları teslim alır ve öğrencinin turnike geçişlerinde, turnikeler sesli yanıt özelliğiyle öğrenciyi bilgilendirir ve danışmadan kendisine gelen kargoları kişisel bilgilerini söyleyerek teslim alabilir...

Kayıt İçin Gerekli Belgeler
a) Öğrencinin Yurt ilke ve kurallarına aynen uyacağına dair, örneği Yurtlar Müdürlüğü'nden alınacak taahhütname.
b) Öğrenci Kimlik Belgesi fotokopisi.
c) 1 adet Nüfus Cüzdanı Örneği.
d) 1 adet İkametgâh Belgesi.
e) Savcılıktan alınacak Sabıka Kaydı
f) 4 adet vesikalık fotoğraf.
g) Devlet hastanesi veya sağlık ocaklarından alacakları sağlık durumunun yurtta kalmasına elverişli olduğunu belirten ve tek hekim tarafından düzenlenen sağlık raporu,
h) Yabancı uyruklu öğrenciler emniyet makamlarından alacakları Türkiye'de oturma izni verildiğine dair izin belgesi ile pasaportunun tasdikli fotokopisi ve İnterpol'den alacağı sabıka kaydının olmadığına dair belgenin onaylı fotokopisini getireceklerdir.

 

Ardes Erkek Öğrenci Yurdu 7/24 Güvenlik 7/24 Güvenlik
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Yüz Tanıma Sistemi Yüz Tanıma Sistemi
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Açık Büfe Akşam Yemeği Açık Büfe Akşam Yemeği
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Açık Büfe Kahvaltı Açık Büfe Kahvaltı
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Açık Büfe Öğle Yemeği Açık Büfe Öğle Yemeği
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Hafta İçi Akşam Yemeği Hafta İçi Akşam Yemeği
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Hafta İçi Kahvaltı Hafta İçi Kahvaltı
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Hafta İçi Öğle Yemeği Hafta İçi Öğle Yemeği
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Hafta Sonu Akşam Yemeği Hafta Sonu Akşam Yemeği
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Hafta Sonu Kahvaltı Hafta Sonu Kahvaltı
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Hafta Sonu Öğle Yemeği Hafta Sonu Öğle Yemeği
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Banyolarda Duşakabin Banyolarda Duşakabin
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Çamaşırhane Çamaşırhane
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Çamaşırhane (Ücretli) Çamaşırhane (Ücretli)
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Etüt Odası Etüt Odası
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu İnternet İnternet
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu İnternet (Kablosuz Ağ) İnternet (Kablosuz Ağ)
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu İnternet (Ücretli) İnternet (Ücretli)
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Jeneratör Jeneratör
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Kantin Kantin
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Odalarda Banyo Odalarda Banyo
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Odalarda Buzdolabı Odalarda Buzdolabı
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Odalarda Dolap Odalarda Dolap
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Odalarda Televizyon Odalarda Televizyon
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Revir Revir
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Spor İmkanları Spor İmkanları
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Spor İmkanları (Ücretli) Spor İmkanları (Ücretli)
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Ütü Ütü
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Ütü (Ücretli) Ütü (Ücretli)
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Uydu Anteni Uydu Anteni
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Sıcak Su - 7/24 Sıcak Su - 7/24
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Sıcak Su - Haftanın Belirli Günleri Sıcak Su - Haftanın Belirli Günleri
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Sıcak Su - Hergün Belirli Saatlerde Sıcak Su - Hergün Belirli Saatlerde
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Güneş Enerjisi Isıtma - Güneş Enerjisi
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Jeotermal Isıtma - Jeotermal
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Kalorifer (Doğalgaz) Isıtma - Kalorifer (Doğalgaz)
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Kalorifer (Kömür) Isıtma - Kalorifer (Kömür)
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Kat Kaloriferi (Akaryakıt) Isıtma - Kat Kaloriferi (Akaryakıt)
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Klima Isıtma - Klima
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Kombi (Doğalgaz) Isıtma - Kombi (Doğalgaz)
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Soba (Doğalgaz) Isıtma - Soba (Doğalgaz)
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Soba (Kömür) Isıtma - Soba (Kömür)
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Yerden Isıtma Isıtma - Yerden Isıtma
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Ahşap Parke Döşeme Ahşap Parke Döşeme
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Halı Döşeme Halı Döşeme
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Laminant Parke Döşeme Laminant Parke Döşeme
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Lamine Parke Döşeme Lamine Parke Döşeme
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Marley Döşeme Marley Döşeme
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu PVC Kaplamalı Döşeme PVC Kaplamalı Döşeme
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Ücretli Servis Ücretli Servis
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Ücretsiz Servis Ücretsiz Servis
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Yatak - Ranza Yatak - Ranza
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Yatak - Baza Yatak - Baza
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Gaz Alarmı Gaz Alarmı
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Gece Bekçisi Gece Bekçisi
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Görüntülü Megafon Görüntülü Megafon
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Gündüz Bekçisi Gündüz Bekçisi
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Güvenlik Kamerası Güvenlik Kamerası
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Kartlı Giriş - Çıkış Sistemi Kartlı Giriş - Çıkış Sistemi
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Parmak İzli Giriş - Çıkış Sistemi Parmak İzli Giriş - Çıkış Sistemi
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Yangın Alarmı Yangın Alarmı
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Zemin Etüdü Zemin Etüdü
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Asansör Asansör
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Bahçe Bahçe
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Dinlenme Salonu Dinlenme Salonu
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Duvardan Duvara Halı Duvardan Duvara Halı
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Kablolu TV Kablolu TV
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Kuaför Salonu Kuaför Salonu
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Makyaj Salonu (Kız Yurtları) Makyaj Salonu (Kız Yurtları)
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Telefon Santrali Telefon Santrali
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu TV Salonu TV Salonu
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Ücretsiz Damacana İçme Suyu Ücretsiz Damacana İçme Suyu
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Kolay Ödeme - Kredi Kartına Taksit Kolay Ödeme - Kredi Kartına Taksit
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Kolay Ödeme - Senetle Taksit Kolay Ödeme - Senetle Taksit
Adres
Şube : Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Kampüsü Mimarlık- Mühendislik Fakültesi Arkası Merkez / Çanakkale
Sabit telefon
Telefon 1 : 0 2862200050
Telefon 2 : 0 2862200051
Telefon 3 : 0 2862200052
Telefon 4 : 0 2862200053
Web ve mail
Diğer
Tür : Erkek
Üyelik değeri : 1000
Tıklanma : 22338