Yurtlar - YurtArama.com   ana sayfa
  Ana Sayfaİllere Göre YurtlarÇanakkaleErkek Öğrenci Yurtları
 ilk|önce
tümü
2/20
sonra|son 
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu Çanakkale Kız Yurdu Çanakkale Kız Öğrenci Yurtları
Adres:
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Terzioğlu Kampüsü Mimarlık- Mühendislik Fakültesi Arkası Merkez / Çanakkale
Sabit Telefon:
0 286 2200050
0 286 2200051
0 286 2200052
0 286 2200053
Web Sitesi:
www.ardesogrenciyurd...
E-Posta:
info@ardesogrenciyur...
Türü: Erkek
Üyelik Büyüklüğü: 300
Tıklanma: 11731
  sanal tur
  üst kategoriye çık
  şehir hakkında Çanakkale hakkında
  şehirle ilgili resimler
  Yurt Özellikleri
7/24 Güvenlik
Açık Büfe Akşam Yemeği
Açık Büfe Kahvaltı
Açık Büfe Öğle Yemeği
Banyolarda Duşakabin
Çamaşırhane
Etüt Odası
İnternet
Kantin
Odalarda Dolap
Spor İmkanları
Uydu Anteni
Ütü
Sıcak Su - 7/24
Isıtma - Kombi (Doğalgaz)
Laminant Parke Döşeme
Yatak - Baza
Güvenlik Kamerası
Yangın Alarmı
Yangın Merdiveni
Bahçe
Duvardan Duvara Halı
Kablolu TV
Kuaför Salonu
TV Salonu
Firmaya Mesaj At
Firmayı Tavsiye Et
Hata Bildir
 
Kullanıcı Girişi
 
   
 
Kullanıcı adınızı ve şifreniz
bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
   
^ Sayfa Başı | Geri Dön
 

Ardes Erkek Öğrenci Yurdu

  Erkek Öğrenci Yurdu
  Etiketler: turnike geçiş kontrol sistemi bulunan yurtlarturnike geçiş kontrol sistemisınırsız internete sahip özel erkek yurdusınırsız internete sahip erkek yurdusınırsız internetinternet imkanı olan yurtlarİnternet hizmetleri veren yurtlarinternet hizmeti veren yurtlarinternet hizmeti veren yurtinternet hizmeti olan yurtlar tümü ›
  Önceki Yurt Sonraki Yurt
Firmaya Mesaj At Önceki Yurt | Sonraki Yurt
     

Ardes Kız-Erkek Öğrenci Yurdu

Kampüs İçinde Tek Özel Yurt

Milli Eğitim Bakanlığı Denetiminde;
» 24 saat Güvenlik
» 24 Saat Kesintisiz Sıcak Su
» Merkezi Isıtma Sistemi
» Odalarda WC-Duş
» Turnike Geçiş Kontrol Sistemi
» Çamaşırhane ve Ütü Odaları
» Ücretsiz İnternet (WI-FI)
» Her Katta Dinlenme ve TV Salonu
» Etüt ve Çalışma Salonları
» Bilgisayar Salonu
» Açık Büfe Yemek
» Fast-Food
» Market
» Cafeterya
» Dinlenme Alanları
» Basketbol ve Voleybol Sahaları
» Oyun ve Eğlence Merkezi

» Fitness Center
» Bayan Kuaförü
» Erkek Kuaförü
» Butik

Hakkımızda
Kurumumuz Üniversitede eğitim gören, çağdaş, düşünen, çözüm üretebilen, genç ve dinamik, genç arkadaşlarımızın barınma sorununu gidermek, eğitime katkıda bulunmak, kampüs içerisinde huzurlu, sağlıklı, rahat ve temiz ortamlarda bireylerin başarısını arttırmak ve bu yolla ülkemizin kalkınmasına yardımcı olmak amacıyla 2008 yılında eğitimle ilgili yatırımlarına başlamıştır.

Ulaşım
Yurt binamız Terzioğlu kampüs yerleşkesinde olduğundan Üniversite eğitim birimlerine yürüme mesafesindedir. (Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi'ne 150 metre) Üniversitemizin sağlamış olduğu ve 15 dk'da bir yurdumuza yakın konumdaki mühendislik fakültesinin önünden geçen ring servisi hizmetiyle öğrencilerimiz dersliklere ücretsiz ulaşım sağlamaktadır. Şehir merkezine gitmek isteyen, yada eğitim fakültesinde okuyan öğrencilerimiz Yurt önünden hareket eden belediye otobüsleriyle ulaşım sağlayabilirler.

Akıllı Yurt Uygulaması

Akıllı yurt uygulaması ile öğrencilerimiz;
Açılış saatinden kapanış saatine kadar çeşitli yemek alanlarından ve çanakkale'nin en büyük açık büfesinden istedikleri zaman faydalanabilecekler,
• Ekonomik fiyatlar ve yemek çeşitliliği sayesinde diledikleri yemeği seçebilecekler,
• Çeşitli yemek alanları, kafeterya, kuaför, çamaşırhane, eğlence alanları ve marketten yapacakları alışverişleri parmak izi uygulaması ile üzerinde nakit para taşımadan gerçekleştirebilecekler.
Bu sayede gereksiz harcamaların da olmayacağını ve aile bütçenize destek olacağımızı düşünüyoruz.
AKILLI YURT SİSTEMİ ile birlikte dilerseniz web sitemizde size tanımlanacak üyelik ile öğrencilerimizin bakiye güncelleme işlemlerini de web sitemizdeki hesabınıza giriş yaparak kredi kartı ödemesi ile gerçekleştirebileceksiniz.

İmkânlarımız


» Dinlenme ve TV Seyretme
Yurt binamızın her katında olmak üzere toplam 10 adet kat mutfağı ve TV-dinlenme odası bulunmaktadır. Öğrencilerimize bu odalarda seçilmiş TV kanallarını kaliteli izleme imkanı sağlarken, Dinlenme odalarımızın içerisinde öğrencilerimizin Çay, kahve yapabilecekleri mutfak tezgahı, meyve, çay-kahve makinası ve her oda için ayrılmış kilitli mutfak dolabı dizayn edilmiştir. Böylece öğrencilerimiz günün her saatinde sıcak içeceklerini hazırlama olanağına sahiptir.

Ayrıca 3500 m² kapalı alana sahip sosyal tesislerimizde kahvaltı ve yemek salonları, cafeterya, fast-food, market, oyun ve eğlence alanları bulunmaktadır.

» Etkinlikler
Yurt Müdürlüğü denetiminde öğrencilerimiz spor, müzik, dans, kültür ve sanat faaliyetlerini sürdürebilecektir. Yıl içerisinde akademik takvime uygun şekilde planlanan etkinliklerimizle öğrencilerimiz Çanakkale çevresinde bulunan turistik bölgeleri geziyor, çeşitli eğlence programları, ödüllü turnuvalar ve yarışmalarla sosyal gelişimlerini sağlayabileceklerdir.

» Misafirler
Yurtlarımızda kalmakta olan öğrencilerimiz birinci derece akrabalarını, yer durumuzun müsait olması durumunda ücreti mukabilinde sosyal tesis binamızda bulunan misafirhanelerimizde ağırlayabilirler. (Çok özel durumlar haricinde 3 günü aşmamak kaydı ile)

» Market
Sosyal tesisimizde haftanın 7 günü sabah 08:00 ile akşam 23:30 saatleri arasında hizmet veren ve öğrencilerimizin uygun fiyatlarla ihtiyaçlarını karşılayabileceği marketimiz mevcuttur.

» Oda Mefruşatı
Yurtlarımızda konaklayan her öğrencimize standart olarak birer yatak, çarşaf, nevresim, yastık, yastık kılıfı, pike, battaniye gibi temel malzeme verilmekte olup, bu malzemenin temizlikleri düzenli olarak tarafımızca yapılmaktadır.

» 24 Saat Güvenlik
Dış güvenliğimiz üniversite personeli tarafından sağlanırken, iç güvenliğimiz, bina giriş ve çıkışlarında 24 saat görev yapan güvenlik ve danışma personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Parmak izi ve kart okuyuculu turnike sistemi sayesinde öğrencinin gün içerisinde hangi saatlerde giriş çıkış yaptığı kolayca takip edilerek, yabancı kişilerin yurt binasına izinsiz girmesi de engellenmiştir. Binanın tüm hassas noktalarında güvenlik kamerası tesis edilmiştir. Yurt binamızda 36, açık alanlarda 12 ve sosyal tesislerimizde 16 adet olmak üzere toplam 64 adet kamera mevcuttur.

» Etüt Salonları
Yurt binamızda iki adet 50 ‘şer kişi kapasiteli etüt salonu bulunmaktadır.Etüt salonları akademik amaçlı olup, 24 saat öğrencilerimizin hizmetine açıktır.Ek olarak kampüs içerisinde bulunan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi kütüphanesi de 24 saat hizmet vermekte olup dileyen öğrencilerimiz çalışmalarını kütüphanede de devam ettirebilir.

» Telefon
Tüm odalarımızda dahili telefon bulunmaktadır. Odalardaki telefonlarımız aracılığı ile öğrencilerimize direkt olarak ulaşılabilmekte ve öğrenci acil durumlarda odasından danışmaya ulaşabilmektedir.

» Turnike Geçiş Kontrol Sistemi
Öğrencilerimiz yurt giriş çıkışlarını parmak izi kontrol sistemi ile turnikelerden geçiş yaparak sağlamaktadır. Bu sayede yurdumuzun öğrencisi olmayanların yurda girişi engellenmekle beraber öğrenci takibi de kolaylaştırılmıştır. Aynı zaman da kız öğrencilerin erkek bloğuna, erkek öğrencilerin ise kız bloğuna girişi turnike sistemimizde engellenecek şekilde ayarlanmıştır.

» Kuaför

Sosyal tesisimizde haftanın 6 günü sabah 09:00 ile akşam 19:00 saatleri arasında hizmet veren, kız ve erkek öğrencilerimizin uygun fiyatlarla kullanabileceği kuaför salonumuz mevcuttur.

» İnternet
Yurt binamızın tüm alanlarında güvenli ve hızlı kablosuz internete erişim sağlanmıştır. Öğrencilerimiz Akademik amaçla internet olanaklarından ücretsiz yararlanabilmektedirler.

» Spor Aktiviteleri
Kampüs spor olanaklarından faydalanabilen öğrencilerimiz aynı zamanda, yurt arazimizde bulunan basketbol ve voleybol sahalarında turnuvalar düzenleyip, yurtta yaşamı heyecanlı hale getirebilirler. Yurt binamızın çevresi çam ormanlarıyla kaplı olması Bisiklete binmeyi, koşu ve yürüyüş yapmayı seven öğrencilerimiz için kaçırılmaz fırsat.
Ayrıca dileyen öğrencilerimiz fitness center'da formlarını koruyabilirler.

» Sağlık Hizmetleri
Kampüs yerleşkesinde bulunan sağlık merkezi 08:00-20:30 arası hizmet vermektedir.

» Valiz ve Emanet Odaları
Öğrencilerimizin beraberlerinde getirecekleri fazla eşyalarını muhafaza edebilecekleri, Güvenli Valiz Emanet Odaları binamızın her katında bulunmaktadır.

» Isınma ve Sıcak Su
Asıl ve yedek olmak üzere binamızda 2 adet ısıtma kazanı bulunmaktadır. Merkezi kalorifer sistemi ile ısıtılmakta ve 24 saat kesintisiz sıcak su hizmeti verilmektedir. Kazan dairemiz dışında binamızın katlarında gaz tesisatı bulunmamaktadır.

» Yangından Korunma
Yangın tehlikesine karşı elektronik Algılama ve Alarm Sistemleri ile donatılmış olan yurtlarımızın tüm ortak alanlarında ve odalarında ısı ve duman detektörleri bulunmaktadır. Ayrıca binalarımızda Yangın Söndürücüler ve Yangın Dolapları ile birlikte elektrik kesintilerinde 4 saat devrede kalabilen Acil aydınlatma ve kaçış yönlendirme armatürleriyle donatılmıştır. Yurt binasında 4 adet yangın kaçış merdiveni mevcuttur. Her eğitim dönemi başında yangından korunma ve önlemleri hakkında bilgilendirme çalışmaları yapılmaktadır.

» Bilgisayar Salonları
Öğrencilerimizin akademik araştırmalarını kolaylaştırmak amacıyla tasarlanmış erkek ve kız bloklarında bilgisayar odaları mevcuttur.

Akıllı Yurt Sistemi ;

• Öğrenci İzin işlemleri
• Ben Geldim
• Arıza Bildirim Formu
• Görüş Ve Öneriler
• Ödeme İşlemler
• Online İşlemler (http://www.ardesogrenciyurdu.com/online-islemler.html)

Öğrencilerimiz yönetim memurlarımız ile irtibata geçmeden kiosk cihazlarından yukarıdaki işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir.

Aynı zaman yurt yönetim sistemimizde bulunan öğrenci kargo çağırı işlemi ile, öğrencimiz adına yurdumuz gelen kargoları teslim alır ve öğrencinin turnike geçişlerinde, turnikeler sesli yanıt özelliğiyle öğrenciyi bilgilendirir ve danışmadan kendisine gelen kargoları kişisel bilgilerini söyleyerek teslim alabilir...

Kayıt İçin Gerekli Belgeler
a) Öğrencinin Yurt ilke ve kurallarına aynen uyacağına dair, örneği Yurtlar Müdürlüğü'nden alınacak taahhütname.
b) Öğrenci Kimlik Belgesi fotokopisi.
c) 1 adet Nüfus Cüzdanı Örneği.
d) 1 adet İkametgâh Belgesi.
e) Savcılıktan alınacak Sabıka Kaydı
f) 4 adet vesikalık fotoğraf.
g) Devlet hastanesi veya sağlık ocaklarından alacakları sağlık durumunun yurtta kalmasına elverişli olduğunu belirten ve tek hekim tarafından düzenlenen sağlık raporu,
h) Yabancı uyruklu öğrenciler emniyet makamlarından alacakları Türkiye'de oturma izni verildiğine dair izin belgesi ile pasaportunun tasdikli fotokopisi ve İnterpol'den alacağı sabıka kaydının olmadığına dair belgenin onaylı fotokopisini getireceklerdir.

 Etiketler: turnike geçiş kontrol sistemi bulunan yurtlarturnike geçiş kontrol sistemisınırsız internete sahip özel erkek yurdusınırsız internete sahip erkek yurdusınırsız internetinternet imkanı olan yurtlarİnternet hizmetleri veren yurtlarinternet hizmeti veren yurtlarinternet hizmeti veren yurtinternet hizmeti olan yurtlarinternet hizmeti olan erkek yurtlarıhızlı kablosuz internet hizmetine sahip yurthızlı kablosuz internet hizmetine sahip erkek yurduadsl internet bağlantısı olan erkek yurtlarıadsl internet bağlantılı yurtadsl internet bağlantılı erkek yurduadapazarı internet hizmeti olan erkek yurtlarıadapazarı adsl internet bağlantılı yurt24 saat kesintisiz internetetüt salonu bulunan yurtlar
  Kategorideki Özel Üyeler
Ayberk Erkek Öğrenci Yurdu
Ardes Erkek Öğrenci Yurdu
Akademi Erkek Öğrenci Yurdu
Çansa Çanakkale Erkek Öğrenci Yurdu
Bir de Buraya Gözatın
+ Kız Öğrenci Yurtları
» Erkek Öğrenci Yurtları
+ Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
+ Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları

 
 
 
 
Ana SayfaKız Öğrenci YurtlarıErkek Öğrenci YurtlarıKız Öğrenci Evleri/PansiyonlarıErkek Öğrenci Evleri/PansiyonlarıİletişimŞehir RehberleriHaberlerGaleriMesaj PanosuMesaj Ekle
 
alt çizgi
 
Proje Yazılımı, Proje Tasarımı, Yönetim, İçerik Editörlüğü, Grafik
Pro WEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır | Kânuni Uyarı | Sakarya Kız Yurtları | Eskişehir apartlar | Muş yurtlar
 
DMCA.com Protection Status