Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.
      
     
      

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa → İllere Göre Yurtlar → Ankara  → Kız Öğrenci Yurtları
Adres:
Merkez: 3. Cadde 75. Sk. No: 12 (Eski 15. Sk. Semt Hali Arkası) Bahçelievler Çankaya / Ankara
Şube: Emek Mah. Bişkek Cad. 2 Sk. No:5 Bahçelievler Çankaya / Ankara
Sabit telefon:
Cep telefonu:
0 532 5728617
Fax:
Şube: 0 312 2129637
0 312 2128474
Türü: Kız
Üyelik değeri: 
200
Tıklanma: 
10810
Kullanıcı girişi

1 YENİ MESAJINIZ VAR
Kullanıcı adınızı ve şifreniz bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir
Yurt özellikleri
7/24 Güvenlik
Etüt Odası
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Banyo
Odalarda Dolap
Ütü
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Baza
Güvenlik Kamerası
Yangın Alarmı
Dinlenme Salonu
TV Salonu
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Ekin Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Ekin Kız Öğrenci Yurdu Ankara Kız Öğrenci Yurtları Ankara Kz Yurtlar Bahçelievler Kız Öğrenci Yurtları Bahçelievler Kız Yurtları Emek Kız Öğrenci Yurtları Emek Kız Yurdu Ankara Bahçelievler Kız Yurdu
Ekin Kız Öğrenci Yurdu

Yurdumuz; T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak çalışmakta, Bakanlığın yönetmelik ve tebliğlerine göre yönetilmektedir.

Vizyonumuz; kaliteyi sürekli iyileştirme prensibi ve dinamik bir ekip çalışmasıyla; öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan barınma hizmeti vermek, hizmette kalite, doğruluk ve istikrar sağlamak, başarımızla topluma ve çevreye katkıda örnek olmaktır.

Misyonumuz; öğrencilerimizin başarısını ve onların geleceğini önceliğimiz olarak benimseyerek öğrencilerimizin ve ailelerinin memnuniyetini sürdürmek, kurumumuzun güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmak, çağdaş yönetim tarzıyla standardın sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek, kaliteden ödün vermeksizin verilen hizmetlerin yeterliliğini ve gelişimini güvence altına almak, güler yüzlü, deneyimli ve çözüm odaklı çalışanlarımızla öğrencilerimizin ihtiyaçları, istek ve önerileri dikkate alınarak yüksek kalitede konaklama sağlamak, ve tüm bunların yanı sıra kültürel ve sosyal alanlarda düzenlenecek etkinliklerle öğrencilerimize keyifli bir öğrencilik hayatı sunmaktır.

Hizmetlerimiz;

Otel konforunda odalar
1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik ve tek kişilik özel banyolu seçeneklerdeki odalarımızda, özel ısı ve ses yalıtımlı pencereler, kolay alev almayan ve hijyenik maddelerden yapılmış oda zeminleri ile ev sıcaklığını otel konforuyla birleştirerek öğrencilerimize sunuyoruz. Tüm odalarımızda anti bakteriyel, birinci sınıf ortopedik yataklar, kişiye özel çalışma masaları, kitaplıklar, geniş gardıroplar ve bir TV bulunmaktadır. Kablolu TV yayını, sınırsız ve kesintisiz internet imkanı ile öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak modern ve rahat bir yaşam alanı sağlanmıştır. Ayrıca her katta öğrencilerin kullanımına ayrılmış buzdolapları mevcuttur.

Temizlik, 7/24 sıcak su
Tüm Öğrencilerimizin sağlığı ve yaşadıkları ortam bizim için çok önemli olup , yurdumuzda odaların ve tüm kullanım alanların temizliği, hijyenik kullanıma hazır tutmak üzere görevliler tarafından HER GÜN düzenli olarak yapılmaktadır. 24 saat sıcak su imkanına sahip seramik kaplı ve duşa kabinli lüks banyolarımızda ve tuvaletlerimizde temizlik ve hijyenden taviz verilmez.

Yemek salonu / kahvaltı, akşam yemeği
Geniş, modern ve sıcak bir mekan olarak tasarlanmış yemek salonumuzda, kurumumuz tarafından, öğrencilerimize diyetisyen ve gıda mühendisi kontrolünde sağlıklı, lezzetli, hijyenik şartlara uygun olarak hazırlanmış zengin çeşitli açık büfe sabah kahvaltıları ve akşam yemeği verilmektedir. Temizlik en önemli önceliğimiz, gıda güvenliği ön koşulumuz olup mutfağımız tüm öğrencilerimizin gözlemine açıktır.Yemeklerimizin hazırlanışında ve servisinde gösterilen titizlik ve hassasiyet tercih edilmemizin diğer bir nedenidir. Diyetisyen ve gıda mühendisi kontrolünde yetişkin bir kişinin bir öğünde alması gereken kalori göz önünde bulundurularak hazırlanan menülerimiz hafta sonları, öğrencilerimizin hoşuna gideceğini düşündüğümüz ekstra yemek çeşitleri ile desteklenmektedir.

Sınırsız ve yüksek hızlı kablosuz internet
Bina içerisinde her yerden erişimli kablosuz internet ağı ile 24 saat sınırsız internetten faydalanılabilmektedir.

Çamaşır yıkama ve ütü

Öğrencilerimizin çamaşırlarını yıkaması ve ütülemeleri için her katta çamaşır makineleri ve ütü odaları 24 saat kullanımlarına açıktır.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir