Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.
Yurt Arama - Kız Erkek Öğrenci Yurtları Özel Yurtlar
      
     
      

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa → İllere Göre Yurtlar → İstanbul  → Erkek Öğrenci Yurtları
Adres:
Ergenekon Cad. No: 68 Feriköy Şişli / İstanbul
Sabit telefon:
0 212 2312199
0 212 2312792
Türü: Erkek
Üyelik değeri: 
300
Tıklanma: 
26521
Kullanıcı girişi

6 YENİ MESAJINIZ VAR
Kullanıcı adınızı ve şifreniz bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir
Yurt özellikleri
Çamaşırhane
Etüt Odası
Kantin
Spor İmkanları
Yatak - Ranza
Asansör
Dinlenme Salonu
TV Salonu
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Feriköy Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Yurdu

Feriköy Erkek Öğrenci Yurdu

Vizyon ve Misyonumuz

Kendimizi sürekli geliştirerek, yurt hizmetlerini profesyonel bir şekilde yerine getirmeye çalışmak ayrıca kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirerek buna göre zaman geçirmek, öğrenen ve gelişen bir yapı olarak bu gibi kurumlara örnek ve önder olmaktır.

Gayemiz öğrencilerin temel ihtiyaçlarını en kaliteli şekilde karşılamak, bunun getirdiği rahatlıkla daha iyi adapte olup derslerinde başarılı olmalarına yardımcı olmak, kendilerini yetiştirmelerine imkan sağlamak, bozuk akımların etkisine maruz kalmaktan onları korumak; vatanına, milletine faydalı bireyler olmalarını sağlamaktır.


Avantajlarımız


# Ulaşım Kolaylığı

İstanbul'un en merkezi semtlerinden birinde, Osmanbey Metro İstasyonu'na 5 dakikalık mesafede, Okullara yakın ve ulaşımı son derece kolay.

# Güvenli Giriş Çıkış

Güvenli giriş çıkış sistemi şehir kalabalığı arasında sıcak bir ortam.Her öğrencinin kendi özel kartıyla rahatça giriş çıkış yapabileceği bir sistem. Huzur ve güven bir arada.

# Odada Sunulan Hizmetler

3 ve 5 kişilik odalarımızla öğrenci arkadaşlarımızı kalabalıklardan uzak tutmaya çalıştık. 18m2 ve 30m2'lik odalarımız rahat bir dinlenme ortamı sunuyor. Kitaplık, kişiye özel çift gözlü dolap, ortopedik yatak, düzenli periyotlarla değiştirilen nevresim ve çarşaflar odada sunulan hizmetlerden bir kaçı.

# Etüd Salonlarımız

Öğrenci arkadaşlarımızın yoğun çalışma temposuna ayak uydurmak zorundayız. Bu yüzden onlara sessiz rahat ve geniş çalışma ortamları sunduk. Aynı anda pek çok kişinin kullanabileceği etüd salonlarımız, kişiye özel çalışma masalarıyla tam da öğrenci arkadaşlarımızın istedikleri gibi.

# Yemekhanemiz

Öğrencilere gerçek bir ziyafet vermek için çalışan yurdumuz, titizlikle seçilen malzemelerle üretilen çeşitli çorba menüsüyle, döneriyle, kebabıyla, sebzesiyle, tavuğuyla, balığıyla ve belirli günlerde çıkan dünya mutfağından çeşitli lezzetlerle arkadaşlarımızın bu ihtiyacını en üst seviyede karşılamaktadır. Haftanın hergünü açık büfe kahvaltı ve akşam yemeğiyle, hafta sonu ayrıca öğle yemeğiyle öğrencilerin hizmetindedir.

# Lavabo ve Çamaşırhane

Günlük dezenfekte edilen tuvalet ve lavabolarımızda hijyenik bir ortam öğrencilerimizin kullanımına sunulmuştur. Lavabo, tuvalet ve duşlarımız ihtiyaca fazlasıyla cevap vermektedir. Kişiye özel çamaşır yıkama, tam otomatik makinalarda yapılmaktadır. Ayrıca her katta ütü imkanı öğrenci arkadaşlarımıza sunulmuştur.

# Konferans ve TV Salonumuz

Yurdumuzun belki de en çok kullanılan merkezi bir yeri. İstediğiniz zamanda istediğiniz bir mekan oluveriyor, ister bir konferans salonu, isterseniz bir stadyum, isterseniz bir spor salonu, isterseniz bir sohbet mekânı. Siz neyi isterseniz...

# Bilgisayar Odalarımız

İnternet kafe aramak zorunda kalmadan hem kendi bilgisayarınızla hem yurttaki internet salonundan internete bağlanma imkanına sahipsiniz.

# Mescid

Öğrencilerimizin dîni vecibelerini yerine getirebilmeleri için kurulan mescidimiz, huzurlu ibadet olanağı sağlamaktadır.

# Diğer İmkânlarımız

Kantin hizmeti ile arkadaşlarımızın dışarıya çıkma zahmetini ortadan kaldırıyoruz! Sınav ve ders stresinden bir an olsun uzaklaşıp rahatlamaları için masa tenisi ve halı saha müsabakaları düzenlemektedir.

# Sosyal Yardımlaşma

İhtiyaç sahibi olan öğrencilere sağlanan burs imkanlarıyla eğitimlerine devam etmeleri sağlanmaktadır. Biz de katkılarından dolayı bu gönül insanlarına cân-ı gönülden teşekkür ediyoruz.

# Sosyal ve Kültürel Etkinlikler

Yoğun ders temposunda öğrencilerimizin rahatlamalarına yardımcı olmak için yurdumuzda çeşitli etkinlikler yapılmaktadır.Konferans ve seminerler, müze gezileri, cami gezileri, tarihi mekanlara yapılan geziler, piknikler.. 

ULAŞIM

İTÜ Maçka Kampusu (Hazırlık Sınıfları ve işletme Fakültesi) YÜRÜYEREK


İTÜ Taşkışla Kampusu (Mimarlık) YÜRÜYEREK


Marmara Ü. Diş Hekimliği YÜRÜYEREK


Bilgi Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi'ne YÜRÜYEREK


İTÜ Gümüşsüyü YÜRÜYEREK veya OTOBÜS


İstanbul Ü. Beyazıt TEK ARAÇ


YTÜ Yıldız TEK ARAÇ


Mimar Sinan, TEK ARAÇ


Kadir Has, Haliç Üniversitesi, Galatasaray Üniversitesi, Işık Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi Kampüslerine TEK ARAÇ


Boğaziçi TEK ARAÇ


İTÜ Maslak METRO


YTÜ Davutpaşa METRO+OTOBÜS


İstanbul (Avcılar Kampüsüne) Beykent, Kültür, Koç ve diğer birçok üniversiteye Metro+Otobüs ile kolayca ulaşım sağlanmaktadır.

Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir