Karabük Safranbolu Kız Öğrenci Yurtları ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilirsiniz.

Yurtarama.com Facebook İletişim Yurtarama.com Twitter İletişim Yurtarama.com İnstagram İletişim Yurtarama.com Youtube videosu
Yurtarama.com Kullanıcı Paneli
Yurt Arama - yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa → İllere Göre Yurtlar → Karabük  → Kız Öğrenci Yurtları
Adres:
Bostanbükü Köyü Kastamonu Yolu Üzeri Safranbolu / Karabük
Sabit telefon:
0 370 7412085
0 370 4446206
Cep telefonu:
0 544 7412085
Web sitesi:
www.ayvazlaryurt.com
E-Posta:
bilgi@ayvazlaryurt.com
Türü: Kız
Üyelik değeri: 
100
Tıklanma: 
15938
Kullanıcı girişi

1 YENİ MESAJINIZ VAR
Kullanıcı adınızı ve şifreniz bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir
Yurt özellikleri
7/24 Güvenlik
Çamaşırhane
Etüt Odası
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Dolap
Odalarda Televizyon
Ütü
Sıcak Su - 7/24
Yatak - Baza
Güvenlik Kamerası
Yangın Alarmı
Yangın Merdiveni
Bahçe
Dinlenme Salonu
Kablolu TV
TV Salonu
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Ayvazlar Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Ayvazlar Kız Öğrenci Yurdu
 
Hakkımızda
 
Özel Ayvazlar Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu, 2011 yılında hizmete girmiştir. Ülkemizin parlayan yıldızı olan Karabük Üniversitesi'nde öğrenim gören öğrencilerimizin her türlü ihtiyaçları ve konforu göz önüne alınarak tasarlanan yurdumuz,bölgesinde örnek gösterilen kurumlar arasındadır. İnşaat sektöründeki tecrübemizi, öğrencilerimizin rahatına dönüştürmenin gururu ve mutluluğu içerisindeyiz. Merkez Kampüse yakınlığı, güvenli ve temiz ortamı, güler yüzlü personeli ile amacımız mutlu bir aile ortamı oluşturmaktır. İleri teknoloji ile donatılmış kurumumuz daima öğrenci merkezli çözümleri ile sizlerin hizmetindedir.
 
Özel Ayvazlar Yükseköğrenim Öğrenci Yurdu düzeni, çalışma faaliyetlerini, idarecilerini, çalışan personelini, bahsedilen güvenliği, yurt içerisindeki sosyal faaliyetleri, öğrencilerin ne gibi imkanlardan faydalandıklarını yerinde tespit etmeniz için işletmemizi gelip görmenizde fayda vardır. Burası bir aile işletmesidir. Güven, rahat ve konforun değişmeyen adresi...
 
Ayvaz Öğrenci Yurdu daima bir adım önde...
 
Genel Özelliklerimiz
 
» Ev yemeği kalitesinde ve zengin menüsüyle hazırlanan yemekler yurt mutfağında ve tecrübeli aşçılar tarafından yapılmaktadır. Aşçı ve personellerin sağlık portür raporları sürekli kontrol edilmektedir. Personelin el, yüz ve kıyafet temizliklerinde dikkat edilmektedir. Hijyenik temizliğine özen gösterilen mutfak ve mutfak malzemeleri yurt yönetimi tarafından sürekli kontrol edilmektedir.
» Personelin el, yüz ve kıyafet temizliklerinde dikkat edilmektedir. Hijyenik temizliğine özen gösterilen mutfak ve mutfak malzemeleri yurt yönetimi tarafından sürekli kontrol edilmektedir.
» Gıda maddeleri, haftalık ve günlük olarak satın alınmaktadır. Yemekler günlük mevcuda göre pişirilmektedir.
» Öğrencilerin çay, kahve vs... içebilmelerini sağlamak amacıyla 24 saat ücretsiz sıcak su verilmektedir.
» Temizlik ve kat hizmetleri, haftanın 7 günü düzenli olarak kat görevlileri tarafından yerine getirilmektedir.
» Bu kapsamda katlar, odalar, duş ve WC’ler ortak kullanımda bulunan tüm mekânlar kat görevlileri tarafından titizlikle temizlenmektedir.
» Yurt yönetimi tarafından karşılanan ve öğrencilerimiz tarafından kullanılan nevresim takımları yıkanıp ütülenerek 15 günde bir kat görevlileri tarafından değiştirilmektedir.
» Ayrıca odalarda bulunan yorgan, yatak örtüsü, perde vs… periyodik olarak temizlenmektedir.
» Öğrencilerimizin çamaşır ve ütü ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlamak amacıyla; çamaşır makinesi, ütü ve ütü masaları mevcuttur.
» Öğrencilerin kişisel çamaşırları ücret karşılığı yıkanmaktadır. Ütü masaları ve ütüler 24 saat ücretsiz öğrencinin kullanımına açıktır.
» Girişlerde galoş takmak zorunludur.
» Ayvazlar Öğrenci Yurdu’nda konaklamakta olan öğrencilerimiz ile personelin huzur ve güvenin sağlanması amacıyla yurdumuzda, resmi tatiller dahil 24 saat biri idareci olmak üzere çeşitli görevlerdeki personelimiz ile güvenlik önlemleri alınmıştır.
» Tesisin dışarıdan gelecek her türlü muhtemel tehditlere karşı korunması amacıyla; caydırıcı, önleyici ve durdurucu gerekli tüm güvenlik önlemleri alınmıştır.
» Yurt bahçesi panel çitlerle çevrilmiş olup ayrıca bina dışına yerleştirilen kameralarla yurt girişi ve binası gözetlenmektedir.
» Giriş saatleri olan hafta içi 23:00, hafta sonu 24:00 itibariyle kapılar kilitlenir ve öğrencilerin kontrolleri yerlerinde yapılır.
» Tesisin yangına karşı korunması, yangının önlenmesi ve söndürülmesi için gerekli bütün tedbirler alınmıştır.
» Yangın merdiveni, yangın alarm sistemi, yangın tüpleri bulunmaktadır. Yangın tüplerinin dolumu, kontrolleri düzenli olarak yapılmaktadır.
» Yurt binasının depreme karşı dayanıklı olduğuna dair deprem raporu bulunmaktadır.
 
Odalarımız
 
Odalarımız 2-3-4'er kişiliktir. Her odada Lavabo, WC, Duş, Sıcak su vardır, odalarda baza sistemi yatak, komodin, çalışma masa, sandalye, gardırop vardır. Yurdumuzun tüm katlarında yüksek hızda ücretsiz kablosuz internet erişimi bulunmaktadır. Tüm odalarımızda merkezi sistem kalorifer sistemi ile ısıtma sağlanmaktadır.
 
Yurt kapasitemiz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından alınan izin doğrultusunda 350 kişiliktir. Öğrencilerimizin daha nezih ve rahat yaşam alanlarında olmalarını düşünerek bu sayıyı 200 kişi olarak belirledik. Öğrencilerimizin güvenli ve huzurlu bir yaşam sürdürebilmeleri için CCTV, alarm, yangın, telefon, santral, aydınlatma, öğrenci devam, bekçi tur sistemleri ve hırsız alarm sistemleri ile donatılmış yurtlarımızda öğrencilerimizin güvenliği tam olarak sağlanmıştır.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir