İstanbul Kadıköy Erkek Öğrenci Yurtları ile ilgili sonuçlara sayfamızdan kolayca ulaşabilir, dilediğiniz yurtla fiyat ve diğer bilgiler için hemen irtibat kurabilirsiniz.

Yurt Arama - özel yurt apart daire arama Yurt Arama - Kullanıcı giriş
YurtArama.com Yurt Hakkında Bilgi

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

YurtArama.com Ana SayfaAna Sayfa Ana Sayfa → Yurtlar → İstanbul  → Erkek Öğrenci Yurtları
Telefon : 0 216 3378143
GSM : 0 532 3269935
Tür : Erkek
Üyelik d. : 100
Tıklanma : 35218
Facebook'ta paylaş
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Facebook'ta paylaş
WhatsApp'ta paylaş
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu WhatsApp'ta paylaş
Şehir hakkında
İstanbul hakkında bilgi
Şehirle ilgili resimler
İstanbul ile ilgili resimler
Sayfayı tavsiye et
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu sayfasını tavsiyye et
Hata bildir
Hata bildir
17/68

Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek Öğrenci Yurtları

Kadıköy / İstanbul

Arı Erkek Öğrenci Yurdu

Kurumumuzun, hiç bir dernek veya vakıf gibi benzeri kuruluşlar ile ilgisi yoktur.
Arı Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurtları olarak Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlı, Cumhuriyetimiz yaşatacak olan gençlerimizin rahat ve güvenli bir ortamda üniversite eğitimlerini tamamlamalarını sağlamaları için faaliyetteyiz.

Yönetim Birimi

Öğretmen kökenli müdür ve deneyimli yardımcılarıyla; gece-gündüz hizmet veren deneyimli ve seçkin erkek personeli ile kesintisiz hizmet sunulmaktadır.

Misyonumuz

Eğitimde yüksek standartları hedefleyen, ahlaklı ve erdemli gençlerimizin temel ihtiyaç ve hakları olan nitelikli ve hijyenik yaşam koşullarını sağlayarak öğrencilerimize kaliteli barınma hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz

Sürekli gelişen kaliteli hizmet anlayışı ve özverili çalışan personelin katılımıyla barınma hizmetinde farklı bir model olmaktır.

Kurumsal

Özel Arı Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu 2000 yılında beri İstanbul Ataşehir İlçesinde hizmete girmiş olup 2011 yılında da İstanbul Kadıköy Şubesini açmıştır. Misafir ettiğimiz öğrencilerimizi ülkemizin geleceği olarak görüp onlara yakışır bir hizmet vermek amacıyla hizmetlerine devam etmektedir.

Kalite Politikamız

• Öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak, sürekli gözden geçirilen kalite hedeflerimiz doğrultusunda barınma hizmetimizi gerçekleştirmek ve geliştirmek,
• Doğru işe doğru insan atayan, çalışanlarıyla açık iletişimde olan ve her düzeyde eğitime önem veren yönetim ilkesini benimsemek,
• Öğrencilerimize ve ailelerine saygılı ve güler yüzlü davranarak her konuda güven vermek,
• Kaliteli hizmeti yasa ve yönetmelikler çerçevesinde gerçekleştirmek,
• Çağdaş bilgi ve teknolojileri hizmet sunumunda kullanmak,
• Kaynakları optimum kullanmak,
• Oluşturulan standartların kalıcılığını ve sürekliliğini sağlamak,
• Hizmet kalitesinin devamlılığını sağlamak,
• Bu günkü stratejimiz, efor ve heyecanımız ile hedefimizin sürekli geliştirme olduğunu daima anımsamak, temel kalite politikalarımızdır.

Hizmetlerimiz

• Yurdumuz, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışmaktadır ve MEB tebliğlerine göre yönetilmektedir.
• Odalarımız,4- 6 kişilik olup 24 saat sıcak su, elbise dolabı, çalışma masası, kitaplık ve telefon bulunmaktadır.
• Odalarımız dışında Yurt kantini, etüt salonu, uydu bağlantılı TV, bilgisayarlı internet salonu ile hizmet vermekteyiz.Isınma sistemimiz kalorifer olup, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir.
• Yurdumuzda uygulanmakta olan kurallar, giriş-çıkış saatleri ve disiplin yönetmeliği bu tebliğler esas alınarak hazırlanmıştır. Ancak, öğrenci talepleri ve koşullar göz önünde bulundurularak bu tebliğler esnek tutulmaktadır.
• Sabah kahvaltısı -akşam yemeği
• Odalarda hem ücretsiz hem de kablosuz internet erişimi
• Etüt Odası, kütüphane
• Uydu yayınlı televizyon
• Günlük temizlik hizmetleri
• 24 Saat sıcak su
• Çamaşırhanede, çamaşır makinası ve kurutma makinası imkanı,
• Ütü imkanı
• DVD TV Salonu

Neden Yurt & Neden özel Arı Erkek Öğrenci Yurtları?

Üniversiteyi kazanan öğrencilerin ilk aklına gelen "Nerede kalacağım? sorusu kolayca; "YURT ya da EV" olarak cevaplandırılır.Sizin için, hangisinin daha avantajlı ve doğru tercih olduğuna bir bakalım. Evde kalmak isteyen öğrenci, tanımadığı bir çevrede öncelikle;

• Ev bulmak
• Kiralamak
• Temizlemek
• Eşya satın almak
• Döşemek(vb.) gibi sıfırdan bir ev kurmanın zorluklarıyla birlikte, bunun yüksek parasal maliyetini de karşılamak durumundadır. Bu zorluklar bir şekilde aşılmış olsa bile, evde kalan öğrenci:
• Yemek
• Çamaşır
• Bulaşık
• Temizlik
• Sosyal çevre bulma, gibi zaman kaybettiren; bunlardan daha da önemlisi
• Güvenlik gibi yaşamı doğrudan etkileyen, büyük sorunların sürekli baskısı altında kalmaktadır.
Bu nedenlerledir ki biz size: çok daha güvenli bir ortamda; daha ekonomik, daha rahat, daha sorunsuz yaşanan yurtlarımızı öneriyoruz. Çünkü:
• Yurtlarımızda evde yaşanan sorunların hiç birisi yaşanmaz.
• Yurtlarımızda yemek yapma, bulaşık yıkama sorununuz olmaz.
• Çamaşır makineleri ve ütü odaları sayesinde çamaşır derdiniz olmaz.
• Görevliler odanızı temizlediği için temizlik probleminiz olmaz.
• Kira, elektrik, su, telefon, internet faturaları yatırmak için zaman kaybınız olmaz.
• Bunlardan artan zamanı da çalışma ve etüt odalarında, gelecekteki başarınızı şekillendirmek için kullanabilirsiniz.
Ayrıca:24 saat sıcak su ve kalorifer için ekstra bir ödeme yapmadan; gece-gündüz görevlileri, parmak izi tanıma ve kurulu kamera sistemiyle sağlanan güvenli bir ortamda; ilgi ve tercihlerinize göre sizi kabul etmeye hazır bir sosyal çevre içinde, çok daha ekonomik, çok daha kaliteli bir yaşam, sizi beklemektedir.
Üniversiteyi kazandınız, işin kolay kısmını hallettiniz. Evet kolay kısmını geride bıraktınız. Üniversiteye kaydınızı yaptınız, sıra kafanızı kemiren sorunun cevabını bulmaya geldi.

Özel Yurt mu, Yoksa Ev mi?

Bizde üniversiteyi yeni kazandığımız zamanlar sizlerle aynı duyguları paylaştık. Kendimize göre doğru bildiğimiz yanlışları yaparak doğrulara ulaşmaya çalıştık ama bu süre içerisinde zamanımızı boşa harcadık. Çok şanslısınız ki internet üzerinde sizi bilgilendirebilecek, ışık tutabilecek hazır bilgiye ulaşmak çok kolaylaştı.
Biz size yurtta kalmanız evde kalmanızdan daha avantajlı demektense, üniversite hayatımız boyunca gördüklerimizi, yaşadıklarımızı anlatacağız ve kararı size bırakacağız. Özel yurtlar, her sene kayıt döneminden önce öğrencilerine rahat ve konforlu bir ortam sunabilmek için kendilerince eksiklerini giderir, yatak, baza ve öğrencinin kullanımına sunabileceği tüm eşyaları yenilerler. Yıpranmış, eskimiş eşyaları kullanımınıza sunamazlar, sunsalar da kayıt dönemi yurtları gezerken siz seçici davranabilirsiniz.
Evde kalacaksanız, öğrencilik gelirlerine göre alabileceğiniz yeni eşyaları alır, geri kalanı nasıl kullanıldığını bilmediğiniz ikinci el eşya satan yerlerden temin etmeye çalışırsınız. Ailenizi ziyarete gittiğinizde, ya da birkaç günlüğüne öğrenci evinizden ayrılıp eve geri geldiğinizde yatağınızda ev arkadaşınızın misafiri olarak gelmiş tanımadığınız birisini bulma ihtimali varken, bu ihtimal özel bir yurtta yoktur.

Eğer ev arkadaşlarınız ile birde bölümleriniz farklıysa, sınav tarihleriniz de farklı olacak, o yüksek sesle film veya bir eğlence programı izlerken siz ders çalışamayacaksınız. Fakat özel bir yurtta ya odanızda ders çalışırsınız ya da ders çalışmak için özel hazırlanmış etüt salonlarını kullanırsınız. Herhangi bir anlaşmazlık durumunda ev arkadaşınızı değiştirmek zor olsa da, özel yurtta anlaşamadığınız oda arkadaşınızı ya da odanızı değiştirebilirsiniz. Kira zamanı geldiğinde ev arkadaşınızın kendisine gönderilen harçlığı hesapsızca harcadığı için kapınıza gelen ev sahibini boş çevirmemek için onun yerine siz kendi harçlığınızdan takviye edesiniz, siz bu durumda harçlıksız kalır ve sıkıntı çekerken, özel yurtta aidatınızı verir, aidat vermeyen bir kişinin sorumsuzluğu sizi alakadar etmez.

Ders çıkışı yurda geldiğinizde hemen yemekhaneye giderek yemeğinizi yiyip istirahate çekilirken, evde kalan arkadaşınız eve geldiğinde yemek yapmak için ilk önce bir önceki günden kalan bulaşıkları yıkamakla uğraşır.

Özel bir yurtta, özellikle hafta sonları sabah kalktığınızda kahvaltınızı yapıp güne başlarken, evde kalan arkadaşınız, arkadaşlarının kalkmasını bekler, sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeğini bir arada çıkabilir.
Ev arkadaşınızın kız arkadaşı gelecekse, birkaç gün konaklayacağınız bir yer bulmak zorunda kalırken, korkmayın özel yurtta böyle bir şeyle karşılaşmayacaksınız. WC, banyo, mutfak ve ortak alan temizliğin sırası veya temizlik yaptın yapmadın mevzuu tartışılırken, özel yurtta bu alanlar çoktan temizlenmiş, yeni verilen nevresimlerinizde mışıl mışıl uyuyor olacaksınız.

En kötüsü, can ciğer kuzu sarması olduğunuz, yurtta veya okulda beraber olduğunuz, en iyi arkadaşınızla evde kalırken çıkarlarınız kesiştiğinde veya bulaşık sırası yüzünden tartışıp küsebilir, vize veya final haftası ders çalışmanız gerekirken kalacak ev arıyor olabilirsiniz. Yazımızı Mevlana’nın bir kıssası ile sonlandıralım; Mevlana ve müritleri bir gün yolda yürürken koyun koyuna yatmış, öyle samimi öyle sıcak öyle dostane görünen birkaç köpeğe rastlarlar. Müritleri Mevlana’ya: “Efendim şunlardaki arkadaşlığı, içtenliği görüyor musunuz?” derler. Mevlana o an taşı gediğine kor: “Onların arasına bir kemik atın da o zaman görün onlardaki dostluğu.” İşte köpekler için kemik neyse insanlar için de para odur maalesef.

Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu 7/24 Güvenlik 7/24 Güvenlik
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Yüz Tanıma Sistemi Yüz Tanıma Sistemi
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Açık Büfe Akşam Yemeği Açık Büfe Akşam Yemeği
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Açık Büfe Kahvaltı Açık Büfe Kahvaltı
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Açık Büfe Öğle Yemeği Açık Büfe Öğle Yemeği
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Hafta İçi Akşam Yemeği Hafta İçi Akşam Yemeği
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Hafta İçi Kahvaltı Hafta İçi Kahvaltı
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Hafta İçi Öğle Yemeği Hafta İçi Öğle Yemeği
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Hafta Sonu Akşam Yemeği Hafta Sonu Akşam Yemeği
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Hafta Sonu Kahvaltı Hafta Sonu Kahvaltı
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Hafta Sonu Öğle Yemeği Hafta Sonu Öğle Yemeği
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Banyolarda Duşakabin Banyolarda Duşakabin
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Çamaşırhane Çamaşırhane
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Çamaşırhane (Ücretli) Çamaşırhane (Ücretli)
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Etüt Odası Etüt Odası
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu İnternet İnternet
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu İnternet (Kablosuz Ağ) İnternet (Kablosuz Ağ)
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu İnternet (Ücretli) İnternet (Ücretli)
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Jeneratör Jeneratör
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Kantin Kantin
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Odalarda Banyo Odalarda Banyo
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Odalarda Buzdolabı Odalarda Buzdolabı
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Odalarda Dolap Odalarda Dolap
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Odalarda Televizyon Odalarda Televizyon
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Revir Revir
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Spor İmkanları Spor İmkanları
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Spor İmkanları (Ücretli) Spor İmkanları (Ücretli)
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Ütü Ütü
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Ütü (Ücretli) Ütü (Ücretli)
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Uydu Anteni Uydu Anteni
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Sıcak Su - 7/24 Sıcak Su - 7/24
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Sıcak Su - Haftanın Belirli Günleri Sıcak Su - Haftanın Belirli Günleri
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Sıcak Su - Hergün Belirli Saatlerde Sıcak Su - Hergün Belirli Saatlerde
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Güneş Enerjisi Isıtma - Güneş Enerjisi
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Jeotermal Isıtma - Jeotermal
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Kalorifer (Doğalgaz) Isıtma - Kalorifer (Doğalgaz)
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Kalorifer (Kömür) Isıtma - Kalorifer (Kömür)
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Kat Kaloriferi (Akaryakıt) Isıtma - Kat Kaloriferi (Akaryakıt)
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Klima Isıtma - Klima
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Kombi (Doğalgaz) Isıtma - Kombi (Doğalgaz)
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Soba (Doğalgaz) Isıtma - Soba (Doğalgaz)
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Soba (Kömür) Isıtma - Soba (Kömür)
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Isıtma - Yerden Isıtma Isıtma - Yerden Isıtma
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Ahşap Parke Döşeme Ahşap Parke Döşeme
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Halı Döşeme Halı Döşeme
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Laminant Parke Döşeme Laminant Parke Döşeme
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Lamine Parke Döşeme Lamine Parke Döşeme
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Marley Döşeme Marley Döşeme
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu PVC Kaplamalı Döşeme PVC Kaplamalı Döşeme
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Ücretli Servis Ücretli Servis
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Ücretsiz Servis Ücretsiz Servis
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Yatak - Ranza Yatak - Ranza
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Yatak - Baza Yatak - Baza
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Gaz Alarmı Gaz Alarmı
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Gece Bekçisi Gece Bekçisi
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Görüntülü Megafon Görüntülü Megafon
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Gündüz Bekçisi Gündüz Bekçisi
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Güvenlik Kamerası Güvenlik Kamerası
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Kartlı Giriş - Çıkış Sistemi Kartlı Giriş - Çıkış Sistemi
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Parmak İzli Giriş - Çıkış Sistemi Parmak İzli Giriş - Çıkış Sistemi
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Yangın Alarmı Yangın Alarmı
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Yangın Merdiveni Yangın Merdiveni
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Zemin Etüdü Zemin Etüdü
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Asansör Asansör
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Bahçe Bahçe
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Dinlenme Salonu Dinlenme Salonu
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Duvardan Duvara Halı Duvardan Duvara Halı
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Kablolu TV Kablolu TV
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Kuaför Salonu Kuaför Salonu
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Makyaj Salonu (Kız Yurtları) Makyaj Salonu (Kız Yurtları)
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Telefon Santrali Telefon Santrali
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu TV Salonu TV Salonu
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Ücretsiz Damacana İçme Suyu Ücretsiz Damacana İçme Suyu
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Kolay Ödeme - Kredi Kartına Taksit Kolay Ödeme - Kredi Kartına Taksit
Kadıköy Arı Erkek Öğrenci Yurdu Kolay Ödeme - Senetle Taksit Kolay Ödeme - Senetle Taksit
Adres
Şube 1 : (Kadıköy Şube: ) Rıhtım Cad. Misaki Milli Sk. No:70 Kadıköy / İstanbul
Şube 2 : (Ataşehir Şube: ) İnönü Mah. Evren Cad. No: 53 Ataşehir / İstanbul
Sabit telefon
Telefon 1 : (Kadıköy Şube:) 0 2163378143
Telefon 2 : (Ataşehir Şube:) 0 2165764940
Cep telefonu
GSM : 0 5323269935
Web ve mail
Diğer
Tür : Erkek
Üyelik değeri : 100
Tıklanma : 35218