Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.

      
     
      

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa → İllere Göre Yurtlar → İstanbul  → Kız Öğrenci Yurtları
Adres:
Kardelen: Söğütlü Çeşme Cad. Vişne Sk. No: 13 Altıyol Kadıköy / İstanbul
Sabit telefon:
 Kardelen: 0 216 3489283
Cep telefonu:
0 536 6444946

0 506 2627836

0 530 3435311
Fax:
Kardelen: 0 216 3489283
E-Posta:
sedatoguz81@hotmail.com
Türü: Kız
Üyelik değeri: 
400
Tıklanma: 
54592
Kullanıcı girişi

1 YENİ MESAJINIZ VAR
Kullanıcı adınızı ve şifreniz bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
Facebook'ta paylaş
sanal tur
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir
Yurt özellikleri
7/24 Güvenlik
İnternet
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Dolap
Sıcak Su - 7/24
Laminant Parke Döşeme
Yatak - Ranza
Yatak - Baza
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Kardelen Kız Öğrenci Yurdu

Yüksek Öğrenim ve Özel Okullar Kız Yurdu

Kardelen Kız Öğrenci Yurdu

Yurdumuz, Milli Eğitim Bakanlığı’nın izniyle açılmış, çağdaş ve Atatürk Devrimlerine bağlı bir anlayışla faaliyet göstermektedir. Bu anlamda, herhangi bir vakıf, dernek veya cemaatle bağlantımız ve ilgimiz yoktur.

Biz, “yarınımız” olarak gördüğümüz gençlerimize güvenli, huzurlu ve kaliteli hizmet veren bir yurdu sizlere sunduk. Eğitimci yönetici bayan personeliyle 24 saat kesintisiz hizmet sunmaktayız. Özel de olsa, öğrenci yurtlarının
eğitim-Öğretim sürecinin bir devamı olduğunun bilinci içindeyiz.

Hakkımızda Kardelen:

Kardelen Kız Öğrenci Yurdu T.C. İstanbul Valiliği Milli Eğitim Müdürlüğünün izni ile Özel Yüksek Öğrenim Kız Yurdu Statüsünde Faaliyetini Sürdürmektedir.

MEB Onaylı Kardelen Kız Öğrenci Yurdu İstanbul Kadıköy’de, 2008-2009 öğretim yılında, 4 yıllık başarı ile siz değerli öğrencilerimizi kucaklamıştır. Binamız, birinci sınıf yurt standartlarına uygun planlanarak inşa edilen geniş, ferah ve bağımsız yapısının yanı sıra, öğrencilerine verdiği kız yurdu hizmetleri ile örnek olmaya devam etmektedir.Misafirlerimiz eksiksiz fiziki donanım ve hizmetlerimizle ağırlanırken sosyal yaşantılarını da ihmal etmemeleri amacıyla Öğrenci Yurdu farkını göstermektedir.

Yurdumuzda bütün odalarımız için banyo, tuvalet planlanmıştır 24 saat kesintisiz sıcak su vardır.

Su kesilmesine karşı yedek depomuz olup, su kesintisi gibi bir sorunumuz yoktur. Tüm odalarımızda ücretsiz, sınırsız, kesintisiz wireless internet mevcuttur.

Yurdumuzda asansör, tüm odalarımızda dâhili telefon ve 1 adet ankesörlü telefon mevcuttur.

Yurdumuzda 24 saat gece ve gündüz bayan personel mevcuttur. 24 saat yurdumuzun giriş çıkışları ve ortak alanlar kamera ile izlenmektedir.

Yurdumuzdaki etüt salonu tüm ortak kullanım alanlarından uzaklaştırılmış olup öğrencilerimize sessiz sakin ve ferah bir çalışma ortamı sunulmaktadır.

Etüt salonumuz 24 saat açıktır. Ev sempatikliğinde döşenmiş dinlenme ve T. V. salonumuz 24 saat açık olup, kablolu yayın sistemi bulunmaktadır.

Ortak kullanılan, tüm öğrencilerin kişisel mutfak dolapları ile bütünlük kazandırılmış öğlen ve akşam yemeklerini zevkle yapabilecekleri mutfak yurdumuzda 12 ay hizmet vermektedir.

Resmi ve dini bayramlarda açığız.

Master yapan, staj yapan ve çalışan öğrencilere de yurdumuzda konaklama imkânı sağlanmaktadır. Ayrıca ücretsiz çamaşır yıkama ve ütü hizmeti de yurdumuz tarafından sağlanmaktadır.

Yurdumuzu kurallarla yönetmekte olup toplu yaşamın gereklilikleri olan alanlarda saygı ve sevgiyi oluşturmak konusunda öğrencilerimizle dayanışma içerisinde olmaktayız.

Misyonumuz Kardelen:

Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, laiklik ve cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen, çalışkan, topluma faydalı bireyler yetiştiren, gelişen dünya koşullarına uyum sağlayabilen, evrensel değerleri benimsemiş, bilgi ve becerilerini ülkemiz yararına kullanan, yaşamın her alanında gelişen teknolojilere ayak uyduran, üretken ve bilimsel yeterliliğe sahip ailesine ve toplumu faydalı bireyler yetiştirmek. Geleceğin teminatı, yarınımızın emanetçileri gençlerimize güven ve huzurun mevcut olduğu kaliteli bir anlayış ile hizmet vermek.

Deneyimli yönetici gece ve gündüz bayan personel ile 24 saat öğrencilerimizin yanında olup değerli velilerimizin emanetçisiyiz.

Neden Biz? Kardelen:

Yurdumuz T.C KADIKÖY KAYMAKAMLIĞI KADIKÖY İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN dışında hiçbir kurum kuruluş ve derneğe bağlı değildir. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Özel Yüksek Öğrenim Kız öğrenci yurdu statüsünde İl Milli Eğitim Müdürlüğünün Yurt Açma izin belgesi ve müdürlük onayı ile faaliyet göstermektedir.

Yurdumuz 12 ay hizmet vermekte olup öğrenimi devam eden, mastır veya staj yapan çalışan, öğrencilere de yurdumuzda konaklama imkânı sağlamaktadır. Binamızda deprem raporu ilgili kurumlardan alınarak faaliyet kapsamına alınmıştır.

Yurdumuzun faaliyetini sürdüre bilmesi için gerekli olan tüm yasal prosedürler kontrolü gerçekleştirilip onaylanarak yapılmış olup güncellemeler sürekli takip edilmektedir.

ATATÜRK ilke ve devrimlerinden ödün vermeden Öğrencilerimize güvenli, konforlu, aile sıcaklığında, Saygı ve sevgi içerisinde yaşamayı hak ettikleri gibi konaklama imkânı sunmaktadır.

Bizler öğrencilerimizin diğer ikamet imkanlarını kullanan öğrencilerimizden daha ayrıcalıklı olduklarına inanmış o şekilde de yaşamaları için her türlü tedbiri almış gönüllüleriz.

Yurt hizmetlerini yapılmış bitmiş olarak değil, sürekli kendini yenileyen sistematik çalışmalar ile geliştiren kurumsal faaliyet olarak değerlendirmekteyiz.

Bu düşünceler ve fikirler doğrultusunda yurdumuz sektöründe lider ve güvenilir olmayı hedeflemiştir.

Siz değerli velilerimiz ve öğrencilerimize’ de bizimle olmanın sizlere sağlayacağı güven ve huzuru yaşatmak bizim temel ilke ve misyonumuz olduğunun gururunu yaşamak ve yaşatmaktır.

İmkânlarımız Kardelen:

 • 1, 2, 3 Kişilik, TV’li, oda kullanımı buzdolabı, bazalı, komedin, geniş gardırop tasarımlı lüks odalar
 • 4 ve 5 kişilik müsatikil kullanım kolaylığı sağlayan odalar
 • Sabah kahvaltısı her gün altı çeşit
 • 24 Saat odalara kesintisiz sıcak su
 • 24 Saat her katta bağımsız kombi ile ısınma
 • Odaların kullanımı için ortak mutfakta dört adet Buzdolabı
 • Ücretsiz çamaşır yıkama hizmeti
 • Ücretsiz çamaşır kurutma makinesi hizmeti
 • Ücretsiz 24 saat kablosuz internet
 • Huzurlu, sessiz ve konforu sunan etüt odası
 • Revir ve sağlık destekleme hizmetleri
 • 24 Saat güvenlik ve genel mekânlarda Kamera sistemi ile denetim
 • Asansör hizmeti.
 • Öğlen ve akşam yemeklerinizi yapabileceğiniz ortak kullanım mutfak, geniş ve her öğrenciye tahsis edilmiş kilitli mutfak dolabı.
 • Her odada kişiye özel kitaplık
 • Odalarda kızlarımıza özel tasarlanmış ayakkabılıklar
 • Konuklarınızı ağırlayabileceğiniz şık tasarlanmış lobi.
 • Lobide ankesörlü telefon hizmeti
 • Her odada dışarıdan santral vasıtası ile ulaşılabilen telefon hizmeti.
 • 102 ekran TV ve paylaşım salonu
 • Otobüs terminaline yürüyerek 1 km.
 • Kadıköy Vapur iskelesi, Deniz Otobüsü, her yöne giden belediye otobüsleri ve Dolmuş-Minibüs duraklarına 5 dakika yaya mesafede bulunuyoruz.
 • Büyük alışveriş merkezleri, lokanta, park, kafeterya, kütüphane, sinema, tiyatro, müze gibi sosyal, kültürel ve eğlence merkezlerinin yoğun olduğu Kadıköy’de bulunmamız yurtta kalanlar için büyük bir avantaj
 • Oluşabilecek arızalarda günlük teknik servis hizmeti

Odalarımız Kardelen:

Her katta 2 adet oda bulunmaktadır. Odalara ahşap giysi dolapları, kişisel çekmeceler, çalışma masası, gece lambası, ortopedik yataklar, kapaklı ahşap ayakkabılıklar konmuştur. Odalar çok geniş ve ferahtır. Özel Öğrenci Yurtları Yönetmeliğinin öngördüğü ‘Kişi Başına 12 M3 Hava’ standartlarının üstündedir. Her katın WC, Banyosu ve Lavabosu vardır. Oda içi temizlik, diğer birimlerde olduğu gibi, bayan personelimiz tarafından yapılmaktadır. Temizlik konusunda eğitimli ve deneyimli personelimiz tarafından bütün birimler sürekli olarak temiz tutulmaktadır.


Kategorideki özel üyeler
Facebook'ta paylaş
sanal tur
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir