Kız öğrenci yurtları, erkek öğrenci yurtları, öğrenci apartları ve pansiyonlara kolayca ulaşabilirsiniz.
Yurt Arama - Kız Erkek Öğrenci Yurtları Özel Yurtlar
      
     
      

Şu anda “Yurt Hakkında Bilgi” sayfamızı inceliyorsunuz

Ana Sayfa → İllere Göre Yurtlar → Antalya  → Kız Öğrenci Yurtları
Adres:
Yeşilyurt Mah. 4300 Sok. No: 8 Kepez Merkez / Antalya
Sabit telefon:
0 242 2262250
Cep telefonu:
0 532 3478460
Web sitesi:
www.sevilkizyurdu.com
Türü: Kız
Üyelik değeri: 
100
Tıklanma: 
24806
Kullanıcı girişi

21 YENİ MESAJINIZ VAR
Kullanıcı adınızı ve şifreniz bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir
Yurt özellikleri
Çamaşırhane (Ücretli)
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Dolap
Ütü
Sıcak Su - 7/24
Halı Döşeme
Laminant Parke Döşeme
Yatak - Ranza
Yatak - Baza
Gece Bekçisi
Gündüz Bekçisi
Güvenlik Kamerası
Hızlı Erişim

İllere göre yurtlar

Haritadan yurtlar

Ücretsiz yurt/pansiyon ekle

Özel öğrenci yurtları

Üniversiteler

Galeri

Yurt rehberi

Mesaj panosuna yazın

Sevil Kız Öğrenci Yurdu

Kız Öğrenci Yurdu

Sevil Kız Öğrenci Yurdu

2010-2011 Eğitim döneminde T.C. Milli Eğitim Bakanlığı izni ile açılan yurdumuzun herhangi bir kuruluş ve dernekle ilişkisi olmayıp, bir aile şirketi olarak hizmet vermektedir.

Yurdumuzun amacı; öğrencilerimizin aile mekanını aratmayacak bir ortamda, bir taraftan birbiriyle arkadaşlık ederken, diğer taraftan huzur ve güven içinde ders çalışabilmeleri ve kazandıkları bölümünden en kısa zamanda mezun olarak topluma faydalı bireyler olmalarını sağlamaktır.

Yurdumuz 2010-2011 eğitim döneminde 21 kişilik kapasiteyle hizmet vermeye başlamış olup 2011-2012 öğrenim döneminde ilave yapı ile kapasite 72 kişiye çıkarılmıştır. Ancak, sizlere daha rahat ortam sağlanması için 2017-2018 döneminde kapasite 58 kişiye düşürülerek 16 Adet tek kişilik, 6 Adet 3 kişilik ve 6 Adet dört kişilik odalar hizmete sunulmuştur.

Yurdumuz, Akdeniz Üniversitesine yaklaşık 10 dakikalık (650mt.) yürüme mesafesinde olduğundan, otobüs, dolmuş ve servis gibi ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Bu imkan, öğrencinin ulaşım masrafından tasarruf etmesine olanak sağlayacaktır.

Elektrik, ısınma ve su gideri yurdumuza aittir. Odalarda bazalı ortopedik yatak, kişiye özel giysi dolabı, kitaplık, buzdolabı. Balkonlu odalarda balkon masası, tek kişilik odalarda çalışma masası ve bütün herkesin faydalandığı limitsiz kablosuz internet bulunmaktadır. Ayrıca, banyolar da sıcak su imkanı mevcuttur. Pencereler çift cam olup, yerler laminat ve halı kaplıdır. Isınma kalorifer sistemiyle sağlanmakta olup, ilgili Bakanlık Genelgesine göre yakılmaktadır. Odalar haftada en az bir kere elemanlarımız tarafından temizlenmekte, banyo ve tuvaletler ise yine yurt elemanları tarafından her gün temizlenmektedir. Yurdumuzda 24 saat güvenlik elemanı ve kamera sistemi bulunmakta, giriş ve çıkışlar görevli tarafından kayda alınmaktadır. Yurda en son giriş saati hafta içerisinde 23.30, hafta sonu Cuma günü dahil 24.00 dür. Ortak kullanım alanları (Etüt odası hariç) en geç saat 24.00 e kadar açıktır. Ayrıca, her kat ve odalarda duman dedektörü ve yangın ihbar sistemi bulunmaktadır. Yurdumuzun çamaşırhane bölümünde ise her öğrencinin ücreti karşılığında çamaşırını yıkaması ve ücretsiz ütülemesi mümkündür. Çamaşır yıkamada kullanılan deterjan ve yumşatıcı yurdumuz tarafından verilmektedir.

Yurdumuzda yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki tip fiyat uygulanmaktadır. Yemek dahil fiyatı seçenlere sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmekte. Yemek hariç fiyatı seçenler ise ücreti karşılığında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği yiyebilir.
Facebook'ta paylaş
Üst kategoriye çık
Şehir hakkında
Şehirle ilgili resimler
Firmaya mesaj at
Sayfayı tavsiye et
Hata bildir