Yurtlar - YurtArama.com   ana sayfa
  Ana Sayfaİllere Göre YurtlarAntalyaKız Öğrenci Yurtları
 ilk|önce
tümü
9/18
sonra|son 
Antalya Kız Öğrenci Yurtları Antalya Kepez Kız Yurtları Sevil Kız Öğrenci Yurdu
Adres:
Yeşilyurt Mah. 4300 Sok. No: 8 Kepez Merkez / Antalya
Sabit Telefon:
0 242 2262250
Cep Telefonu:
0 532 3478460
Web Sitesi:
www.sevilkizyurdu.com
Türü: Kız
Üyelik Büyüklüğü: 100
Tıklanma: 22072
  üst kategoriye çık
  şehir hakkında Antalya hakkında
  şehirle ilgili resimler
  Yurt Özellikleri
Çamaşırhane (Ücretli)
İnternet (Kablosuz Ağ)
Odalarda Dolap
Ütü
Sıcak Su - 7/24
Halı Döşeme
Laminant Parke Döşeme
Yatak - Ranza
Yatak - Baza
Gece Bekçisi
Gündüz Bekçisi
Güvenlik Kamerası
Firmaya Mesaj At
Firmayı Tavsiye Et
Hata Bildir
 
Kullanıcı Girişi
 
21 YENİ
MESAJINIZ VAR
   
 
Kullanıcı adınızı ve şifreniz
bilmiyorsanız lütfen tıklayın.
   
^ Sayfa Başı | Geri Dön
 

Sevil Kız Öğrenci Yurdu

  Kız Öğrenci Yurdu
  Etiketler: antalya kız yurdu fiyatlarıantalya kız yurdu fiyatıantalya kız öğrenci yurdu fiyatıantalya kız öğrenci yurdu fiyatlarıkepez öğrenci yurdukepez öğrenci yurtlarıkepez yurtkepez yurtlarantalya kepez yurtlarantalya kepez yurt tümü ›
  Önceki Yurt Sonraki Yurt
Firmaya Mesaj At Önceki Yurt | Sonraki Yurt
     

Sevil Kız Öğrenci Yurdu

2010-2011 Eğitim döneminde T.C. Milli Eğitim Bakanlığı izni ile açılan yurdumuzun herhangi bir kuruluş ve dernekle ilişkisi olmayıp, bir aile şirketi olarak hizmet vermektedir.

Yurdumuzun amacı; öğrencilerimizin aile mekanını aratmayacak bir ortamda, bir taraftan birbiriyle arkadaşlık ederken, diğer taraftan huzur ve güven içinde ders çalışabilmeleri ve kazandıkları bölümünden en kısa zamanda mezun olarak topluma faydalı bireyler olmalarını sağlamaktır.

Yurdumuz 2010-2011 eğitim döneminde 21 kişilik kapasiteyle hizmet vermeye başlamış olup 2011-2012 öğrenim döneminde ilave yapı ile kapasite 72 kişiye çıkarılmıştır. Ancak, sizlere daha rahat ortam sağlanması için 2017-2018 döneminde kapasite 58 kişiye düşürülerek 16 Adet tek kişilik, 6 Adet 3 kişilik ve 6 Adet dört kişilik odalar hizmete sunulmuştur.

Yurdumuz, Akdeniz Üniversitesine yaklaşık 10 dakikalık (650mt.) yürüme mesafesinde olduğundan, otobüs, dolmuş ve servis gibi ulaşım sorunu bulunmamaktadır. Bu imkan, öğrencinin ulaşım masrafından tasarruf etmesine olanak sağlayacaktır.

Elektrik, ısınma ve su gideri yurdumuza aittir. Odalarda bazalı ortopedik yatak, kişiye özel giysi dolabı, kitaplık, buzdolabı. Balkonlu odalarda balkon masası, tek kişilik odalarda çalışma masası ve bütün herkesin faydalandığı limitsiz kablosuz internet bulunmaktadır. Ayrıca, banyolar da sıcak su imkanı mevcuttur. Pencereler çift cam olup, yerler laminat ve halı kaplıdır. Isınma kalorifer sistemiyle sağlanmakta olup, ilgili Bakanlık Genelgesine göre yakılmaktadır. Odalar haftada en az bir kere elemanlarımız tarafından temizlenmekte, banyo ve tuvaletler ise yine yurt elemanları tarafından her gün temizlenmektedir. Yurdumuzda 24 saat güvenlik elemanı ve kamera sistemi bulunmakta, giriş ve çıkışlar görevli tarafından kayda alınmaktadır. Yurda en son giriş saati hafta içerisinde 23.30, hafta sonu Cuma günü dahil 24.00 dür. Ortak kullanım alanları (Etüt odası hariç) en geç saat 24.00 e kadar açıktır. Ayrıca, her kat ve odalarda duman dedektörü ve yangın ihbar sistemi bulunmaktadır. Yurdumuzun çamaşırhane bölümünde ise her öğrencinin ücreti karşılığında çamaşırını yıkaması ve ücretsiz ütülemesi mümkündür. Çamaşır yıkamada kullanılan deterjan ve yumşatıcı yurdumuz tarafından verilmektedir.

Yurdumuzda yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki tip fiyat uygulanmaktadır. Yemek dahil fiyatı seçenlere sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmekte. Yemek hariç fiyatı seçenler ise ücreti karşılığında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği yiyebilir.


Etiketler: antalya kız yurdu fiyatlarıantalya kız yurdu fiyatıantalya kız öğrenci yurdu fiyatıantalya kız öğrenci yurdu fiyatlarıkepez öğrenci yurdukepez öğrenci yurtlarıkepez yurtkepez yurtlarantalya kepez yurtlarantalya kepez yurtantalya kepez öğrenci yurtlarıantalya kepez öğrenci yurdukepez kız öğrenci yurtlarıkepez kız öğrenci yurdukepez kız yurtlarıkepez kız yurduantalya kepez kız öğrenci yurtlarıantalya kepez kız öğrenci yurduantalya kepez kız yurtlarıantalya kepez kız yurdu
  Kategorideki Özel Üyeler
Alya Kız Yurdu
Uğurlu Kız Öğrenci Yurdu
Akın Kız Öğrenci Yurdu
Doğakent Residence Kız Öğrenci Yurdu
Evim Kız Öğrenci Yurdu
Arzu Kız Öğrenci Yurdu
Akademi Kız Öğrenci Yurdu
Şanlı Kız Öğrenci Yurdu
Sevil Kız Öğrenci Yurdu
Kamer Kız Öğrenci Yurdu
Delta Kız Öğrenci Yurdu
Bir de Buraya Gözatın
» Kız Öğrenci Yurtları
+ Erkek Öğrenci Yurtları
+ Kız Öğrenci Evleri Pansiyonları ve Apartları
+ Erkek Öğrenci Evleri, Pansiyonları ve Apartları

 
 
 
 
Ana SayfaKız Öğrenci YurtlarıErkek Öğrenci YurtlarıKız Öğrenci Evleri/PansiyonlarıErkek Öğrenci Evleri/PansiyonlarıİletişimŞehir RehberleriHaberlerGaleriMesaj PanosuMesaj Ekle
 
alt çizgi
 
Proje Yazılımı, Proje Tasarımı, Yönetim, İçerik Editörlüğü, Grafik
Pro WEB İnternet ve Multimedya Hizmetleri
Sitenin Tüm Hakları Saklıdır | Kânuni Uyarı | Sakarya Kız Yurtları | Eskişehir apartlar | Muş yurtlar
 
DMCA.com Protection Status